Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharlieDrop

    veterán

    válasz hallador #48 üzenetére

    "Az oracle meg egy komolyabb helyen nagy ívben kerüli a Microsoft bármelyik operációs rendszerét, mert vagy Oracle szerveren, vagy Power-en fut."

    Hátőőő :D

    Legutóbb dolgoztam olyan multinál, aki nem szarral gurigázik (több mint 200 milliárdos a piaci kapitalizációja, igen dollárban), mégis van még w2k3 szervere, amin oracle db fut...

    szóval...

    [ Szerkesztve ]

    Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz hallador #48 üzenetére

    Hat ez aranyos volt :)

    "Egyrészt, egy komoly iparvállalat úgy indul, hogy nincs Magyarországról kapcsolata semmilyen szolgáltatóval. Jobb esetben is site to site VPN van mondjuk, Németországból, Angliából, x Checkpointon keresztül stb." - Es hol irtam ilyet aruld mar el? :D

    "A másik dolog, ami fontos, hogy komolyabb helyeken, nem monitroznak neked semmit kintről, maximum a szintén elszeparált Oracle szerverről, amire a gyártósor gyűjti az adatokat. Az oracle meg egy komolyabb helyen nagy ívben kerüli a Microsoft bármelyik operációs rendszerét, mert vagy Oracle szerveren, vagy Power-en fut. Szóval a Windows-t egy komoly helyen már most nyugodtan elfelejtheted, internetre kötve." - Ennek az ellenkezojet sem allitottam :D

    "A negyedik, egy komolyabb helyen több 10 fős team van arra, hogy milyen frissítést, milyen szoftverre, mikor telepíthetsz fel, és csak időablakban, ja csak teszt szerverre, ha ott megy és tesztelték 2 hónapig, akkor majd mehet is az elszeparált Produkciós környezetbe. Ahol net nincs." - Errol meg szimplan szo se volt...

    "Te mint "szakértő" szerint, mikor felépítenek egy gyártósort, mondjuk x 10/100 millióé, az évek során gyakorlatilag a robotot cserélik a vezérlő szoftver kb ugyanaz marad, ami magában megint x 100 millió Ft.

    Szerinted az a probléma, hogy a pár 10 milliós szoftvert meg kell venni, vagy az hogy a komplett gyártósor vezérlő rendszert esetleg újra meg kelljen venni megint több x 10/100 millióé? Ugye érzed, hogy valamit félrenéztél..." - Hol irtam hogy problema? Szovegertes?

    Figyelj, ne olvass a sorok kozott ha nem megy, fingod nincs arrol, milyen infastrukturaval dolgozom, hogyan es hany emberrel (szimplan azert mert errol nem irtam).... Ok, hogy most fudenagyon meg akartad mutatni, hogy lattal mar ilyet de ne nekem. Mert nagyon mellement :) Nem latsz te szart se :D Az meg hogy meg szemelyeskedsz is mikozben eloadod a messzirol jott embert kulon vicc.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák