Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    GoodSpeed: Gtalkot én is jobban preferálom nagyjából azért, amiket felsoroltál. Azon egész nap online vagyok. Komolyan mondom, még soha nem voltam elégedetlen vele. Mind szolgáltatás, mind a program működésével elégedett voltam. Gyors, egyszerű, e-mail-re loggol. Remek.

    Mellesleg, most néztem egy process explolert és az új messenger több mint duplaannyi memóriát vesz el mint a Gtalk. Nagy tapsot érte. :(((
    Az egyik első dolog, hogy kompakt nézetre váltottam. Már nagyon tele van a bugyrom ezzel a socail...mániával. Ezen lehet vitatkozni, biztos van aki nagyon odavan azért, hogy egyszerre trébookolhat is. Én nem. Legyen opcionális. Inkább egy RSS olvasót raktak volna a teljes nézet socail bazi nagy táblája helyett. :(((
    Egyebek:
    - A tiltás hiányát nem értem...
    - Eddig az egyes kategóriák mellett megjelent a bejelentkezettek száma. Már nem. Zavar. Hiányzik
    - A szöveg amit nevük után írtak egyesek, már nem jelenik meg végig. Egyszerűen levágja a végét és sehol nincs ott a teljes.
    - A Theme változtatás nem annyira frankó így. Elég lett volna ha elsötétíthetem ezt a buzikéket, de nem ide is ilyen csicsás Elton John style kellett...
    Ezt gondolom kb 2-3 perc után.

    Amúgy ha valaki tudja, hogy minimális szenvedéssel, hogy tudom visszatenni a régit annak nagy köszönet.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák