Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Nem semmi történet... :o Igaz hogy főleg irodákban dolgoztam/dolgozom, de ott is vannak érdekes dolgok. Viszont ezek mindegyike nagyságrendekkel kisebb volumenű, mint a te eseted. Pár dolgot azért én megjegyeznék:
    - A nők az irodákban is mindig mindent tudnak mindenkiről. Igaz, nekem ezzel nincs bajom, mert bárkinek elmondok bármit a bolhafingnyi jelentőségű életemről. :)
    - A nők mindig tudják, hogy melyikük állapotos. Még akkor is, ha az adott csaj ezzel nincs tisztában.
    - A nők rendesen fúrják egymást. Addig nem is érdekel, amíg nem kerülök két tűz közé.
    - A női főnökkel sokkal jobban kijövök, főleg ha jól néznek ki (egy csipetnyi flört csodákra képes). Ha viszont a közvetlen kollégákról van szó, akkor sokkal hatékonyabban megy minden munka, ha srácokkal kell összedolgozni.
    - Az irodákban mindig a női vécével van a probléma. Az egyik munkahelyen például egy szendvicset találtak a női vécében, ami miatt oktatást kaptak a vécé használatáról. Felnőtt emberek! Máig nem értem, hogy került az oda: valaki szégyellte hogy eszik? Titokban evett a vécén?
    - Az irodában dolgozó férfiak gyengék. Egyrészt nem udvariasak a nőkkel, másrészt mindig kerülik az összeütközést: abszolút átlagos vagyok, de sosem húzódom le ha egy másik férfi jön szembe egy szűk helyen, ellenben azok igen. Nem vagyok agresszív, csak éppen van bennem egy egészséges ösztön. :)

    Nagy hirtelen ennyi jut eszembe. Neked pedig jobb munkahelyet kívánok ennél.

    Mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy tanuljatok minél többet. Én link voltam és az érettségi után egyből elkezdtem dolgozni. Ha tehetném, akkor visszamennék az időbe és még tanulnék, főleg nyelvet és valami hasznos képesítést.

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák