Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz ProEvoFan #118 üzenetére

    +1, én is így látom.

    Persze, anno én is reménykedtem hogy ready player one kategóriás lesz a géming "ha nagy leszek", gyakorlatilag látjuk hol tartunk.

    Sokszor én is ki tudok ábrándulni a játékokból de inkább a rókabőr effektus miatt, viszont ez orvosolható azzal hogy nem folyamatosan veszem őket hanem x részenként belenézek akkor viszont ledöbbenek hogy mennyi változás van és vigyorogva feszülök a TV előtt.

    Kiégés ellen javasolt egy kis pihi, másik hobbi keresése vagy egy kicsit lejjebb adott igények. Ezek szórakozásra vannak kitalálva, ha ez nincs meg akkor ablakon kidobott idő.

    Ha hiperrealisztikus élményt akarok akkor kimegyek a szabadba és csodálom a grafikát, ha rendes fizikát akkor meg sportolok kicsit.

    Persze ettől függetlenül én se sírnék ha teljesülne minden álmom de a géming nem erről szól és nem is biztos hogy jó irány lenne a hiperrealizmus. Ennek pont arról kell szólnia hogy elszakadsz a valóságtól és jól érzed magad, ha ez meg nincs meg akkor franc megette az egészet.

  • Chaser

    titán

    válasz ProEvoFan #118 üzenetére

    ha te kiégésnek nevezed, h nem látok érdemi fejlődést 20 évvel ezelőtti játékokhoz képest - valamennyi grafikai fejlődéstől eltekintve nyilván, ami 20 év alatt akkori hw-ekhez képest nem csoda, lehet akkor még tudtak programozni? - , akkor kiégtem valóban :K tartalmilag pedig nemhogy jobbak lettek, hanem rosszabbak, bugokat meg hagyjuk
    metro exodust is agyon dicsérik, elkezdtem, hát kösz, nagy rakat fosch, ez ma egy csúcs játék?
    mai napig vidáman játszok egy c&c generalst, 99-es insane-t, maiak között meg nagyítóval kell keresnem amelyik leköt, legtöbbnek átvezető animáció a fele, sokszor az is pocsék, pláne amikor kinyomni se lehet, mit érdekel engem mit pofáznak olyan bamba arckifejezéssel meg üveges tekintettel, h a székről lefordulok?:d

    hunluki
    kihagytam 6-8 évet, többet kellett volna ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák