Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fecg21

    aktív tag

    válasz Pantok #30 üzenetére

    Nem veszed figyelembe azt hogy a konzoloknak mindig is voltak könnyen elérhető korlátaik-de hozni fogják az elvárhatót-mondjuk hogy kinek mi az elvárható az nézőpont kérdése, maradni fog a 30képkocka/másodperc-tudom hogy ez autós játékoknál és némelyik FPS játékoknál ez zavaróan kevés, 1gb ram-ot biztosan fognak kapni a konzolok.

    Én azt mondom hogy maradjunk a full hd felbontásnál, de kapjunk végre rendes fizikát és AI-t, rombolható környezetet.
    Meg mondjuk az FPS játékoknál az ellenfelek sérülésmodellje is legyen kidolgozottabb.
    Ennyi, több nem is nagyon kell ettől.(plusz lehessen végre egér és billentyűzettel is irányítani a játékokat)
    Nagyjából rálátok arra hogy mi folyik a termékek fejlesztésénél, 5ft-os alkatrészeken is sóherkodnak-de ez érthető is valahol, mert milliós darabszámokra kell tervezni, és minden fillér számít.

    [ Szerkesztve ]

  • fecg21

    aktív tag

    válasz unrealnoise #41 üzenetére

    Lehet hogy alacsonyak az elvárásaim, de szerintem többet ne is nagyon várjon senki. A 3D-t meg ne is emlegesd, addigra lecseng majd az őrület meg a hájp is. Nem is tudom ki volt az aki már idén kijelentette hogy a tv-ken a 3D egy halott dolog, megbukott. Szóval maradjunk annyiban hogy a full hd az egy alap dolog lesz, ahogy a 30fps is, de a 4K-ra ne nagyon számítson senki. Ha 30fps és 1080P mellett értékelhető fizikát(környezeti rombolhatósággal egyebekkel) és tisztességes AI-t tudnak felmutatni-esetleg ezt 3D-ben-esetleg, akkor elégedettek lehetünk. És ne abból induljon ki senki hogy 5év múlva mi lesz, valószínű hogy a jelenlegi konzolgenerációt leváltó új konzolok utáni új generációk már felhőben "mennek" majd.

    Az utolsó mondatot jól megfogalmaztam... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • fecg21

    aktív tag

    válasz unrealnoise #45 üzenetére

    Majd meglátjuk, autós játékoknál tényleg kevés a 30fps-ezt írtam is-és be is látom. A 3D-t meg a piaci szereplők közül írta le valaki, valószínű hogy nem fogják ezt erőltetni a konzolokon -de majd meglátjuk ezt is, így előre kőbe vésni nem nagyon lehet semmit. Valószínű hogy egy darabig majd pihentetni fogják, és később megint előveszik, az avatar című "film" óta van ez a 3D őrület. Őszinte leszek, én játékoknál még nem tudtam kipróbálni hogy milyen, és hogy mennyit ad hozzá. A Forza mindig is konzol exkluzív volt, én ebből kifolyólag nem is ismerem a játéksorozatot. A 4K-ra nem lesz kapacitás, az megint egy másik dolog hogy PC-n ez már hellyel közzel elérhető-de annak idején amikor a HD2600-as ATI megjelent, azon is elérhető volt már akkor is a tesszelláció-és használták? Nem...

Új hozzászólás Aktív témák