Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Wolgor #69 üzenetére

    Tudod mit magyarazz el nekem ? En tozsdezek (deviza , 6 eve) es eredmenyes vagyok. Csakhogy ehez kellett : indulotoke, kurvasok tanulas, meg egy kis tanulas, eszemeltlen mennyisegu szabadido, egy kis tanulas meg gyakorlas meg meg baszott sok tanulas. Ebbol ott tartok jelenleg hogy milliomos nem vagyok, de jol elek belole. Szoval a kerdesem : miert gondoljatok azt, hogy a : komplett bankrendszer, a penzugyi elit, a vilaggazdasag es az ezeket iranyito tobb tizezer-szazezer ember az mind sikhulye, hogy minden felelsleges mert a hihetetlen merteku meggazdagodashoz mindenkinek alapbvetoen joga van es ehez nem kell semmi csak egy-ket rx480? Szoval oke, bevallom 3000USD-s coin arfolyam, hat jo lett volna ha veszek. De ti mire szamitotok ? Hogy par ev, esetleg evtized mulva otthon ul a sok random jozska es marika, akinek szo szerint fogalma nincs a penzrol es DOLLARMILLIOMOS ? Ugyanis sokat nem tudok a coinrol, de azt tudom hogy limitalt az eloallitasa, elore definialt hogy mennyi van. Ha ezek elkezdenek itt ilyen millio dollaros savba mozogni, akkor tele lesz a vilag tok atlag emberekkel, akik az egvilagon semmit nem csinaltal de veletlen milliomosok ? Mert ha most kinn vam 17millio coin a 21bol a randompistiknel, akkor mar csak 4 milla marad mindenki masnak. Na engem ez a resze erdekel de nagyon, hogy miert (es legfobbkepp hogyan) gondoljatok, hogy ez a rendszer hosszutavon tarthato ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák