Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Feldobtam egy 8.10-es ubuntut, csak úgy windowson belül, nem saját partícióra rendes OS-ként. (csak vituális meghajtón fut egy mappából, a CD-jén találtam ezt az installert ami kínált ilyen opciót pl. kipróbálásra, de elvileg egyenértékű egy rendes telepítéssel csak a winyót kezeli lassabban)

    Hát nem sikerül elindítanom a Crossover telepítőt. Lehúztam a prot és a gamet is még az akció első napján, de egyik se akar települni. Tolom neki hogy run vagy hogy run in terminal, de semmi nem történik és sehol sem jelent meg mint telepített program.

    25 Mb-os .sh fileokat sikerült beszereznek az oldalukról mikor már be volt halva a weblapjuk és csak a 4 link volt kint.

    Lehet hibás cuccot húztam le a túlterhelt szerverről, vagy azzal lesz a gond, hogy rendesen fel kéne telepíteni ezt az ubuntut, nem csak emulált partícióról futtatni egy NTFS mappából?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák