Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    az 500 hozzászólásból melyik az a 3 ami nem flame? jelöljétek meg pls, nincs kedvem végigolvasni :)

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • stifi

    senior tag

    válasz hallador #541 üzenetére

    szerintem boszorkányüldözést csinálsz az összes topikban a gyártók / nagykerek / kiskerek ellen..
    nem akarok leállni szájalni veled, de van pár dolog amihez ragaszkodsz mégsem tudod jól. én sem tudok mindent, ezért is nem akarok a dolgokba belemenni.

    viszont egy olyan cég üzletpolitikáját bármilyen módon bírálni aki a világ egyik legtehetősebb vállalata, készpénzállománya országokéval vetekszik és képes csak marketinggel milliószámra eladni valamit pofátlanul drágán pár nap alatt - ez számomra nehezen emészthető innen a fórum másik oldaláról a fotelban ülve. szerintem itt egyikünk sem tudja megmondani a frankót arról, hogy ez most jó vagy rossz. inkább úgy fogalmaznék hogy nem biztos hogy tetszik, de szerintem üzletileg nem kifogásolható ahogy bárhol a világon az Apple működik. egy Acer, Lenovo, Dell nem diktál trendet, megy a piac után. a piacot pedig (többek között) például az Apple hozza létre. vagy az Intel.. vagy a Google, vagy a Facebook.
    látod mekkora nevek ezek?

    hol van ezekhez képest egy magyar disztribútor ideális esetben évi 20 milliárdos (HUF) forgalommal? sehol. mégcsak csepp sem a tengerben, annál is kevesebb, és akkor a kiskerekről nem is beszéltünk még... mind a kettő csak megy a trendek után, egyik sem állít elő semmi újat. ezért nem is lehet okolni őket semmiért, ami a piacon történik.

    sosem volt Apple termékem, szerintem nem is lesz. nincs rá szükségem, nem tudja azt ami nekem kell, és drága is. megvédeni sem akarom őket, mert nem érdekel. de okosabb sem akarok lenni náluk, ülnek ott a témában sokkal jártasabb koponyák nálam. erre irányult a hsz-om, hogy ez minek?

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • stifi

    senior tag

    válasz hallador #546 üzenetére

    nagykeres beépített fórumozók - jó ég, ne legyünk már üldözési mániások :D

    én nem vagyok egy multi-kedvelő ember, el nem tudom képzelni hogy bármelyik alkalmazott agyhalottként, foggal körömmel védené azt a céget / márkát egy fórumon aki másnap szemrebbenés nélkül teszi az utcára a kedves munkaerőt.. (az összes nagyker és multi ilyen)
    lehet csak én vagyok immunis a marketingre vagy csak én nem tudok átszellemülten ajnározni olyan dolgot amiről _nem_ hiszem el hogy valóban jó (sajnos sok ilyen embert ismerek, marketingesek, termékmanagerek többsége nálam egy kategória az emelt díjas betelefonálós játékokkal), de azt hogy ide a fórumra bejöjjenek ezek az emberek védeni saját magukat és a márkájukat, ezt nem hiszem el egyszerűen. ilyen alacsonyra nem lehet ereszkedni - én kérek elnézést ha a jelenség létezik!

    a szájalással csak egy oda-vissza dobálózásra céloztam. nem akarok és nem is fogok én megvédeni semmit és senkit a szakmában, teljesen indokolt a rossz vélemény. ettől még látom hogy nem minden témakörben jogos / helyes.

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • stifi

    senior tag

    válasz hallador #548 üzenetére

    na pont egy ilyenbe nem akarok belemenni, ezzel kezdtem.

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák