Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz [CsuCsu] #20 üzenetére

    Dehogy lesz több innováció, mindegyik gépbe ugyanaz kerül belülre, és csak a külsőségekkel próbálják majd eladni. Eddig is ezt lehetett tapasztalni a különféle összeborulások után.

    Többen írják, hogy mennyire igénytelenek az emberek, én pontosan ugyanezt tapasztalom. Körbe lettem röhögve, amikor le mentem mondani, hogy 20e-ért vettem karira egy bakelitet. Hülye vagyok, ők ingyen letöltik. Ilyenkor azért elgondolkodik az ember, egyrészt hogy hova keveredett, másrészt, hogy néha jobb befogni... :D

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Cs1csó #42 üzenetére

    Háklis? Köszi... :) Nem háklis, csak vannak olyan zenék, amiknél egyszerűen többet igényel a fülem. :) Egyébként a legtöbb tartalom esetén elvagyok a FLAC-cal én is. Viszont mp3-at hallani sem aratom, tök mindegy mennyire magas a bitrátája, egyszerűen bántja a fülem.

    A fa doboz nem jelent semmit, hallottam már 3 utas fadobozost úgy szólni, hogy menekültem. De a tulajdonosa szerette. :) Igaz mikor el akarta adni, senkinek sem kellett. :D

    (#43) [CsuCsu]: Az akkor ugyanúgy fejlődik, ugyanabban az irányban ugyanolyan mértékben, ez nem innováció, arról nem is szólva, hogy hol van a verseny? Ez inkább a fejlődés lassulását hozza magával, hacsak valamilyen konkurencia ki nem kényszeríti az előrelépést.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz [CsuCsu] #50 üzenetére

    Vedd már észre, hogy NINCS INNOVÁCIÓ! Adott vállalat neve alatt kijön 6 termék, aminek a belseje dettó ugyanaz. A nagy összeborulások után nem 6 termékben lesz ugyanaz, hanem 30 termékben. Ez mégis hol jó a vásárlónak? Közben pedig semmit vagy alig-alig lépkednek előre. Igen, ha nincs innováció, akkor menjenek is csődbe, inkább mint hogy 10 név alatt ugyanazt a megragadt technológiát kapjuk, amit évről évre csak ránc felvarrnak. Nincs szükség arra, hogy mesterségesen lélegeztetőgépekkel tartsunk fent egy-egy vállalatot. Ez az irány a vállalatvezetőknek jó egyedül, mindenhol máshol komoly leépítések jönnek, nem kell tervezni semmit sem, lapát, ugyanazon a gyártósorokon mehet minden, a gyártásban is lapát, pár középvezetőre sincs szükség az összevonások miatt, ott is lapát, az árak persze semmit sem fognak mérséklődni. Aztán majd jön egy kínai vállalat és felzabálja az egészet, újjáépíti, utána meg jön a panaszkodás. Nézd meg kínai pénzből mennyit fejlődött a Volvo.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák