Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    (#25) Gertrius: örömmel látom, hogy indul az "érveljünk b***akodással" vonal :) Minősítgetés helyett csak ennyi:
    - A TPU tesztben 32 FPS a 460 átlaga (14 és 55 között), és 36 az 1050-é (19 és 66 között)
    - A saját tesztjeimben 46 FPS a 460-é (32 és 67 között) és 65 az 1050-é (45 és 96 között)

    Ebből pedig nem az következik, hogy valaki dilettáns, hanem az, hogy a VH beállításokkal a 460 kevesebbet bukik, ill. hogy ilyenkor az 1050 időnként kifogy a VRAM-ból. Azt meg döntse el mindenki magának, hogy melyik FPS range-ben szeret játszani.

    (#24) sb: én mindenkinek sok szerencsét kívánok, aki Radeonozik. Meg annak is, aki GeForce-ozik. Ha elégedett a kártyájával, akkor happiness, meg kell tartani. Ha nem, akkor meg le kell cserélni. További verbális recska részemről off :)

    (#27) Pete55555: az 1050Ti jelenlegi hazai ára nekem az értelmezhetetlen kategória. Amazon.de-n 162 EUR-ért van kétventis Giga, a neweggen meg egy csomó modell van 140-150 USD áron. Nem most érdemes ilyet venni.

    (#29) BlackPriest: ezt először nem értettem, mert az idézett sor valóban a cikk végén van. Aztán rájöttem, hogy a megjelenéskor a LOGOUT szerkesztőség ezt bepakolta a cikk összefoglalóba. Nem értem, miért csinálták, és szerintem is elég béna így. Oh well...

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák