Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    Valaki tesztelte már a kártyákat x1 sebességen desktopban? Már sok éve is láttam ilyen megoldást, pont emiatt nem is kezdtem bele, nincs róla info mennyire esik vssza a vga sebessége. Az oké, hogy egy alap integráltnál mindenképp erősebb, de a gamet kurtára nem érdekli milyen környezetben fut, ha kell neki a hw akkor kell:) Láttam teszteket x4 sebességen erős vga-val, az nem releváns. Itt x1 a sebesség, ha az adott gépen 2.0 pcie van akkor az 1.1 szabványt nézve x2 gyakorlatilag. 7végén hozzájutok egy vga-hoz ha minden igaz, nem csináltam még ilyet, de ha jól gondolom csak le kell ragasztani a megfelelő érintkezőket és x1 sebességen fog menni a kártya. Egy 5570 ddr5 vga-ról van szó, amilyen úgy 200k alatti szegmensben nem túl jellemző notebookoknál. Ha azt nagyon visszafogja, felesleges is erősebb vga-val próbálkozni, értelemszerűen az se fog többet menni.

    szerk: X Factor: Jaja, csak itt nem annyi van. És mivel ha jól láttam azokból a tesztekből pcie2.0 csatolású a lap, az 1.1-ből 8x sebesség, ami nem kicsi. Sok noteszban meg még csak 1.1 van, ami x1.
    Nagyon jó ez az írás csak pont a lényeg maradt ki belőle.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák