Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    A cikk az jó nem értem a srácot aki szidta.
    Rengeteg aspektusa van a témának a pszihológiaitól egészen a világpolitikáig.
    Valahol mindenkinek a véleményét picit megértem, ezért is nagyon nehéz mondani bármit.
    Kezdjük azzal hogy bányász VGA-t venni kb olyan mint egy 8 éves taxit, amit utána úgy adnak el hogy idős hölgytől megkímélt állapotban, melegben tartva...
    Azért azokat a kondenzátorokat nem 24/24 re tervezték.
    Ha bányász vagy és nem érted hogy a ténykedéseddel menyit ártasz egy eddig 130 ért vevő vegának ami most a customnál 230 akar lenni , akkor tényleg nem érted mit csinálsz.
    Rengeteg düh termelődik ebben az amúgy sem teljesen egészséges társadalomban amit csak remélni tudok hogy majd nem talál meg valakit, egy nagykert egy bányászt. Maradjunk annyiban ne vegyetek "bányász vagyok és büszke vagyok rá" matricát a kocsira mert nem éri meg :D
    Ezt az aspektust vessük el.
    Koncentráljunk a mi a megoldásra!
    Elhangzott a cikkben a blokklánc technológia jövője.
    Sokan ezt úgy vizionálják hogy ez mindig otthon lesz és ettől nem omlik be a bánya, nos kevés esély van rá hogy beomlana, de az SEM lesz hogy pl rájönnek a bankok hogy jé ezzel a technológiával átutalgatjuk a nagyértékű pénzeket, vagy kereskedelmi rendszerek rájönnek erre kell áttérni.
    Ez esetben nem adnák ki a rendszert hanem majd fog a bank vagy a trade egy saját belső blokklánc rendszert csinálni a sok bankkal vagy sok bolttal és a saját rendszerükön saját IT embereikkel fog futni.
    NV-nek annyiban szerencsés hogy most március május körül jön ki a gddr6 os új kártyákkal akkor eldöntheti ott korlátozza e a bányászkészségeit a kártyának!
    AMD esetén főleg a flesselés megállítása lehetséges a Vega 56-ok 800 Mhz es lockjával.
    Kérdés akarják e ???
    Redditen azt a megoldás láttam értelmesnek hogy legyenek Vega Duo 2 GPU-s refek erős bányászteljesítménnyel. és mellette a customokon fojtsák el teljesen a bányász teljesítményt és szépen adják MSRP árban.
    Ez mindenkinek jó lenne.
    Kicsit passzívnak érzem a cégeket, itt már elhagzott hogy ha feltörnék a konzolokat pl xboxot Microsoft hirtelen sokkal határozottabban látná a helyzet megoldását :D
    Nem értem ha Xboxon nem lehet cutom kártyákon miért lehet bányászkodni???
    Vagy akkor lehet és akkor lehessen OTT is !!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák