Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    válasz chopin42 #33 üzenetére

    Ez a lényeg amit ott leírtál! :K
    Nem toltad túl, szerintem teljesen jogos minden amit mondtál.

    F*ssák itt kifele az újabb és újabb cuccokat de a 99%-a azonnal megy a futószalagról a bányába. A maradék 1% fele a scalper-ekhez kerül és másik fele meg horror áron a boltokba a vérpistike kőgazdag majmoknak akiknek tök mindegy mennyi mert úgyis megveszi és aztán még jól meg is magyarázza a fórumba,hogy milyen jó "ócsón" vette egy akció keretében. (nem egyszer olvastam itt ilyesmit) .
    Na mindegy... alakul lassan az a 2 millás kártya 3090 esetében, biztos veszik azt a 3 db-t majd amit legyártanak mutatóba mint a cukrot.Ja meg ne felejtsük, az is vicces,hogy egyeseknek a 3060Ti közel 300 ezerért jó vételnek számít holott annyiért már 3070-t kapni még mostani árakon is. :C Az meg már csak a hab a tortán,hogy normál esetben max 150 ezret ha érne egy ilyen kártya és már azon is halálra keresték magukat a pofátlan cégek nemhogy ennyin. Bár az a hülye aki megveszi ezeket ennyiért. :U

    Frusztráló naponta olvasni azt,hogy mi mennyivel emelkedik mikor már így is nem csak a gpu hanem minden bődületes magas árakon van. (alaplap,táp,proci,ház minden db-ja +20 ezer mint kéne és ez a min.) A gpu meg 10x áron fut lassan de veszik! Van itt pénz kérem.... :DDD
    Másik,hogy 20xx kártyás tulajok sírnak... mit szóljunk 9xx szériával vagy 10xx szériával ? Én 10 év után akartam cserélni gépet már épphogy megy a mostani de NULLA esély ilyen árak mellett rá. Lejárt alsó kategóriást meg nem veszek mert minek?Ja és persze azt is arany áron. (lásd R5 3600 proci vagy 1660-s kártyák árai) Több évre tervezek ha már gépet veszek nem 1 évre pláne nem gyémánt árba. A bányászok meg pokolba rohadjanak meg szépen amiért még tovább nehezítik a helyzetet. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák