Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cs1csó #21 üzenetére

    Nekem a Srix csalódás hang szempontjából,maradok az EVGA-nal.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • ricsip

    addikt

    válasz Cs1csó #93 üzenetére

    Mikor pontosan 1 éve vettem a 2070 Super-emet, Gigabyte oldalára felmentem, és kb. 10 fajta 2070 Super-t árultak csak ők egyedül. Úgy kellett táblázatokat bújni, hogy mi a fasz különbség volt pl. WINDFORCE OC 3X, WINDFORCE 3X, WINDFORCE OC, WINDFORCE között. :W
    Az h. egyiken van USB-C, másikon meg nem, az kb. semmiféle táblázatból ki sem derült. Ha valaki nem mondja h. nézzem meg a fotókon, az egyiken látszott az USB-C, magamtól észre se vettem volna, annyira tökegyforma volt az összes kártya fotója simán azt hittem ugyanazt kopizták mindenhova. A -GD jelzés a modellkód végén mutatja h. nuku USB-C, a -GC meg h. van USB-C. Persze ez leírva sehol nincs a tetves oldalukon.
    Egyik verzión 5 heatpipe, másikon 6, egyiken 82mm-es ventillátor, másikon 80mm, x darab VRM fázis vagy x+1 db VRM fázis, metal blackplate vagy enhanced metal blackplate, asse írták mi a különbség (ha volt egyáltalán)... agyhalál volt összehasonlítani... Szándékos kibaszás a fogyasztóval. Elárasztja a gyártó annyi egymástól megkülönböztethetetlen variációval a vevőt, hogy az teljesen belezavarodik, és ne tudjon higgadt helyes döntést hozni. Büntetném.

    [ Szerkesztve ]

    -

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Cs1csó #93 üzenetére

    ,, Az embereket nem lehet nevelni, egyszerűen el kellene árasztani mindenféle VGA-val a piacot ''

    És itt is az élő példa, hogy igen is lehet tudatosan a felhasználói célcsoportokat nevelni, következménymentesen, és egyoldalúan kész tények elé állítani, mert jelenleg a mamut gyártó cégek pontosan ezt csinálják 🤣🤣🤣
    Az egész világon nyüszít mindenki, mintha drogfüggők lennének, hogy nincsenek a boltban eladó hardverek, 2-3 szoros áron veszik meg a hardverkomponenseket, mintha az életük múlna rajta 🤣🤣🤣
    Ha nem ragaszkodsz a 1440p - 4k RT vonalhoz, akkor már a gtx1070-1070ti-1080-1080ti kártyák egyikével is gyönyörűen tudsz játszani kis kompromisszummal 🦾💪👍👍
    Az a röhejes, ha (tegyük fel) a gyártó konkrétan tudná azt tényszerűen, hogyha egy ilyen helyzetben mint ami most is van, nem tudja megfelelő módon kiszolgálni a vevőket időben, akkor rárohad minden, mert megveszik a másik versenytárstól, és hatalmas bevételkiesésre számíthat, esetleg csődközeli helyzetbe hozza magát a piac eme részén, hidd el vga dömping lenne, meg ezerrel az akciók 🤣🤣🤣
    Pontosan úgy mint régen volt, februárban lennt voltak az árak, hogy egyáltalán legyen forgalmuk, sok akció volt, mert az emberek év végén karácsony-szilveszter kiköltekeztek, és nem vásároltak olyan ütemben, mint szerették volna🤣🤣🤣
    Ez teljesen megszünt, már nem akarják a vásárlók kegyeit elnyerni, hanem most már örülhet a kedves vevő, ha egyáltalán kap valamit dupla-tripla áron 🤣🤣🤣
    De mivel csak egy kirakat versenyhelyzet van, nincs komoly tét, a két monopol cég között megállapodások vannak, piac is gyakorlatilag felosztott, csak kizárólagosan a vevők szívják meg ezt az egészet, pontosan úgy mint konkrétan most, ha nem tudnak nemet momdani. 👍
    Méghogy nem lehet nevelni az embereket 🤣🤣🤣
    Most jön majd még a globális áremelés az amerikai szankciók miatt, majd akkor figyelj milyen érdekesen fognak alakulni az új, és a használtpiaci árak 🤣🤣🤣

    Azt hogy mit kellene csinálniuk, azt mindenki tudja, azt is mindenki érti, hogy túlkínálatnak kellene lennie, de mivel az átlag user nem felelős, és tudatos vásárló, nem tesz ezért semmit a vásárlási szokásainak a kordában tartásával, így veszteségmentes üzletpolitikával , sőt nagy haszonnal zár mindegyik gyártó, minden évben, az átlag user meg csöcsön van 🤣🤣🤣
    Nem gondolom úgy, hogy ez lenne a helyes irány 💩, de ez csak az én véleményem. 😷

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • arty

    veterán

    válasz Cs1csó #107 üzenetére

    60as években minden számított, csak a klíma nem. Szóval remek példa :D

    (egyébként ki volt az a húdefiatal elnök a 60as években? Kennedy 44 éves volt, oké... de őt gyorsan lelőtték... aztán 55 ill. 56 éves elnökök jöttek... tehát ha lett is volna klímaválság, ezek az emberek is sz-rtak volna már rá. egyébként 35 éves kor kell az elnökséghez, minimum és ez valahol érthető is... nade 70+ -os tatákra bízni a JÖVŐT?!)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák