Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EVL2

    aktív tag

    válasz Milán13 #22 üzenetére

    "Én pont a másik véglet vagyok, sztem nagyon minőségi a ház"

    Szerintem te félreértesz engem. Nem állítottam, hogy nem lenne minőségi. Az igaz, hogy én szeretek kritikus lenni még az általam választott termékekkel is. Az elvakultság részemről nem preferált műfaj bár ennek a stílusirányzatnak itt szép számmal akadnak követői (szuperpingvin85...stb)

    Minőség/árérték: Nem tudom hogy neked mekkora viszonyítási alapod,tapasztalatod de ezekbe mindenképpen a fractal előrébb jár, EZ NEM AZT JELENTI HOGY NEM LENNE MINŐSÉGI EZ A HÁZ csak van olyan gyártó aki alaposabb ezen a téren (ez személyes tapasztalat)

    Ventilátorok: Az általad leírt mondatból erre következtetek; ha pörög akkor már meg is felel tökéletesen. Semmi gond, de egy kicsit ennél többről van szó (légszálítás/dbm/, stb Enthoo szériás házaknál nagyon fontos mert akik komolyan foglalkoznak ilyennel azok tudják, hogy ezek a házak elég kicsi légszállítással bírnak az előlapi rés mérete miatt fontos a megfelelő ventilálás. Amit talán ennél az aktuális modellnél már nagyobbra csináltak.

    Jó háznak tartom nem hiába döntöttem anno mellette, de mindenképpen léteznek hibái amik nem nagyok de léteznek és tudomást érdemes venni róluk. Én boldogabb vagyok ha a pozitívumok után az esetleges negatívumokat (még ha aprók) is megosztja velem a tulaj, főleg ha ért is hozzá vagy kellő figyelmet szentelt a témának.

    UI: "Bár megjegyzem, hogy 3 éve van meg a ház és egy gramm por sincs benne."
    Ez gond lehet mert tökéletes porszűrés nem létezik megfelelő léghozam mellet. Vagyis létezik, de nem hiszem hogy statikus ipari porszűrést építettél volna. Persze simán lehet hogy tévedek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák