Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LASERwin

    csendes tag

    vodkaboy22, daa-raa

    Kicsit mintha elbeszélnétek egymás mellett... :K Vodkaboy szerintem félreértelmezted a felépítésére vonatkozó infókat, mert (számomra) teljesen egyértelmű, hogy egyszerűen arról van szó, hogy a füles ALAPVÁZA aluminiumból készül, és a KÜLSŐ BORÍTÁSA pedig szénszálas. Ez így véleményem szerint nem hívható kompozitnak, mert nem rétegszerűen vannak rendezve a különböző anyagfajták. A cikk írója valóban nem tért erre külön ki, de ha vetünk egy pillantást a képre (na meg elővesszük azt a bizonyos józan parasztit...) akkor ez szerintem senki számára nem kérdés.
    Abban viszont igazad van, hogy még nem szakmai jellegű cikkben is az "arannyal befújt" csatlakozó az egy kicsit "báncsa a fülem". :DD

    Hőre keményedő műanyag meg NINCS, ebben szintén igaza van vodkaboynak, és ha már az oktatási reformnál tartunk, én is tisztán emlékszem, hogy általános iskolai technika órán kifejezetten elmondták, hogy hőre lágyuló, és hőre NEM lágyuló műanyagokat különböztetünk meg, és aki azt írja, hogy hőre keményedő, annak "ülj le - egyes" van kapásból. :C

    Na de hogy egy kicsit a fülesről is beszéljünk, volt már szerencsém hallgatni ADL terméket, engem nagyon meggyőzött, nagyon szép audiofil hangjuk van, de ne a brummogó mélyeket várjuk és ne feltétlenül hard rockot vagy tuc-tuc elektrot akarjunk hallgatni rajta. Inkább a jazz, komolyzene, acoustic rock, stb zenék állnak nekik jól (szubjektív véleményem szerint), abban viszont gyönyörű amit tud. Nagyon szeretem a Furutech dolgait, több kábelem, csatlakozóm van tőlük, és eszméletlen minőséget produkálnak, bár hozzá tartozik, hogy elég borsos áron sajnos... Anno az 1 m összekötő kábelem (Neotech NA-3101 kábel + Furutech FP120R csati), plusz a hangfalkábelek (Furutech u4.1T kábel, ródiumozott banándugókkal) együtt 120k volt, de amit hangban dobott a rendszeren, az hihetetlen. :Y :Y :Y

    A Razer illetve a WiFi vs. Bluetooth dologról pedig mint a minőségi zenét szerető és hallgató ember, inkább had ne nyilatkozzak... :( :W

    LASERwin

Új hozzászólás Aktív témák