Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz fattyu #4 üzenetére

    :R

    Pioneer, Onkyo, Denon, Martanz fej-fülhallgatók ők itt a minőség.
    Hangtechnikában ők már letettek valamit már az asztalra.
    Elnézést ha eme márka nekem ismeretlen, de attól én nem veszem semmibe.

    Rendben, Bluetooh neked az nem ér semmit végy vezetékest több száz darabot úgyis elszakad hiába vigyázol rá mint a fa.-ra.
    A jövő, akkor vigyük át a hangot WI-FI-n.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz fattyu #4 üzenetére

    Ezzel mind egyetértek de az író is a "helyzet szupermagaslatán volt" amikor ilyet írt, hogy
    24 karátos arannyal befújt, No COMMENT b...meg... azé ez szép...
    Majd én is befújom egy kis aranyszínű festékkel a jack végeget azt amíg le nem kopik olyan jó lesz...

    Kérem arany réteget gőzölünk, galvanikusan leválasztunk vagy inmerziós eljárással felviszünk esetleg katódporlasztunk. De befújt ... főleg egy szakmai komolyabb honlapon... Kérem mááá. :R

    Másik kedvenc:
    szénszálas műanyagot és alumíniumot tartalmazó, a rezonanciát állítólag kiválóan csillapító

    Szénszálas műanyag nem létezik... Olyan van hogy szénszál erősítésű polimer kompozit.

    alumíniumot tartalmazó Akkor meg hogy van benne szén szál? :DD Most akkor Al port tartalmazó polimer mátrixú kompozit? Vagy Al bázisú polimert tartalmazó kompozit? :DD ;] És még szénszál is? ;]
    Itt valami elég komoly gikszer van...

    érzékenység 100 dB/Mi?!!!! mW? vagy mV? Nagyon nem mindegy ebben a szegmensben :W :W

    Azért ennyire szakmailag inkorrekt cikket is rég olvastam pedig rövid volt..

    És Bluetooth-ot meg gamerfejest értelmes zene hallgatásra tessék mán elfelejteni... :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák