Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .bableWes

    őstag

    válasz csimav #2 üzenetére

    az üzemanyag szivatjuval lesz a gond, vissza enged és mikor behuzzák, akkor a motor miatt felkapja.

    nekünk is hasonlo gondjaink vannak, igaz nem kis marutti... ha nincs benne kb 20liter benya akkor nem indul. de h jár a motor akkor csutkára szivja a tankot. a szivatyu csere megoldotta a problámát. mostmár 1liter benyával is indul.

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

  • .bableWes

    őstag

    válasz Drenadar #4 üzenetére

    én csak a mi példánkbol tudok kiindulni, hogy volt egy repedés a szivatyun és ami miatt elengedte a nyomást. lehet hogy mivel hideg van, és a fém is huzodik össze egy picit, már nem ugy tartja/elengedi a nyomást... ha meg beindul a motor, ugye ujra "csinálja" a nyomást, és nincs gond, átmelegszik minden, a fém vissza tágul az eredeti méretére és megy ameddig megint nincs megint nagyon hideg. szerintem. de öreg auto, kitudja...

    szerelökröl megy annyit, hogy aki ért is hozzá az vagy megfizethetettlen, vagy elérhetettlen.
    nekünk rángatott az auto nagy gázadásra, és 5évig nem birtunk rájönni, hogy mi a baja, volt hivatalos szakszervizbe debrecenbe, pesten is és semmi. szgép szerint minden hibátlan de csak rángat az auto. mint kiderült a map senzor volt öreg és szétkopott. azota nem rángat, 5literrel kevesebbet eszik - és nem vicc - ja igen, és véletlenül jöttem jár a bajára. neki vágtam a csavarhuzot és leált a motor.
    szvzs te is kisérletezz vele valahogy hátha rábukkansz a hibára. sok sikert ;)

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Új hozzászólás Aktív témák