Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Rusi #39 üzenetére

    Mondjuk ehhez az hozzátartozik, hogy az emberek úgy viselkednek a szolgáltatókkal ahogy az velük. Nem véletlenül terjedt a "g*ci szolgáltató" hozzáállás mert igen csak rászolgáltak.
    Nekem több mint 10 éve van mobilom és volt pár elég extra kalandom, pedig alap kártyás vagyok mióta az eszemet tudom. Kb 2 hónapja szenvedek azzal, hogy a szolgáltató szerint van 40.000 Ft tartozásom egy olyan előfizetésből amit nem kötöttem meg, lévén kártyás vagyok és tök elég nekem. Ezt is csak onnan tudom, hogy a mobilnetemet nem aktiválták újra (netezzmobilon 500, havonta vonják kártyáról) a tartozás miatt. Se csekket nem kaptam se semmit előtte. Be kellett mennem megkérdezni, hogy miért nem aktiválják újra a netem. Akkor közölték, hogy 40k tartozás itt akarom fizetni vagy csekken. Amikor kértem, hogy mutassák meg a szerződést az aláírásommal ment a "hát ezt nem lehet" meg "most nem tudjuk" meg a többi kertelés...
    Másik szintén nem túl lelkesítő eset amikor megszüntették a díjcsomagom kb 4 éve és szó nélkül átraktak egy olyanba amiben konkrétan 3x annyiba került minden kivéve az MMS-t (amit annyit használok). Csak néztem hova tűnik állandóan a pénzem... Egy értesítés nem lett volna rossz...
    Pedig jó ügyfél vagyok, nem volt soha tartozásom és régen mindig tőlük vettem a készülékeimet is (3310,3410, 3100, 6500 Slide még a régi nokiákból). Nem panaszkodni akarok, csak mondjuk én se biztos, hogy olyan lelkesen fizetnék mindent és lelkiismeretesen mosolyogva fogadnám, ha a szolgáltató piszkál.

    Mellesleg elhiszem, hogy 2-3k előfizura nem lehet 0 Ft-ért elhozni egy S4-et, de azért az igen csak vérlázító, hogy itthon 12k meg 20k előfizuval is ki kell csengetni a független ár közel 70-80%-át. Esetleg ha jó napod van csak a felét. A direkt átbaszásokról meg nem is beszélek amikor drágább előfizuval, hűséggel mint függetlenül. Ha a szolgáltató szemétkedik, az emberek is fognak. Ha az emberek szemétkednek a szolgáltató is fog. Ez egy öngerjesztő folyamat. Valakinek lépni kellene az emberi állapotokért és szerintem ennek a szolgáltatóknak kellene lenniük. Ha nem kell ügyeskedni a normális áron vásárláshoz, akkor nem fognak ügyeskedni az emberek (persze nem azonnal lesz ez így de meglepően hamar).

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák