Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitamincsiga

    tag

    Ami a külsőt érinti, lehetett volna rosszabb is... Ami a belsőt, sokkal jobbnak kellett volna lennie!!

    Anno a PL3 - PL5 és a PM1 - PM2 maga volt a nagybetűs innováció :) Főleg az időben két utóbbi!
    De azóta "lementek" CaNiSo-ba :((( "Jó a kifutó tech is a kicsikbe, mié' kapjanak valamit is ócsóé' " És csodálkoznak azon, hogy nem megy a MILC-ük szekere?!

    Mert miért is akarna valaki váltani egy PL5-ről, ha a képminőségben, szolgáltatásokban NEM kap jóval többet? Miért kellene valakinek egy PEN-F, ha neki jó a fixen beépített képernyő is, az EVF, pedig csak "foglalja" a helyet. az EVF-nek természetesen HELYE van egy fotós arzenáljában, de most direkt sarkítok egy kicsit, bocsi!!
    Mert akármilyen hihetetlen, de nem mindenki igényli a sok "matatnivalót" a gépen, de fotózni azért szeret :)

    A 12-100-as obijuknál is azon akadtam ki, hogy "a 90%", akik nem akar millákat betolni egy rendszerbe, de a Pana TZ-100-nál némileg többre vágynak, nem kapnak semmit :(((
    Az "Oly"-ért haragszok, nem ellene.

    Én az OM-M10II tech-jét vártam, kicsit feljavítva. A kezelőszervek okésak, de az e-shutter 1/16e s, PixSh nélküli 20MP, TPVIII ELVÁRHATÓ lett volna.
    Mondjuk a fenti - jelenleg túlárazott - összegért.

    Jó lenne egy varázsgömb ;-)

  • Vitamincsiga

    tag

    válasz anaqer #11 üzenetére

    A nagyon halk pletyik egy FF rendszerről szólnak, ennek tükrében talán érthető, hogy miért nem fektetnek energiát a korábban trendteremtő PEN szériába...
    A "magára hagyottak" pedig a Pana TZ-100-asával nyitott nagyszenzoros, elfogadható zoomtartománnyal, fényerővel és makróval rendelkező kompaktok fele fognak nyitni, ami a fejlődő szenzor technológia miatt fel fogja tudni venni a versenyt képminőségben a nagyobb felületű, de korosodó 4/3-oskkal szemben, tehát alternatívát nyit a váltásra.

    Jó lenne egy varázsgömb ;-)

Új hozzászólás Aktív témák