Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Mindenhol agyon "hájpolják" ezt a 4K-t ! Mondja már meg nekem valaki, hogy az ÁTLAGOS PC-s társadalom hány százaléka használja ki ezt a felbontást, és mire ? Én inkább erre izgultam rá, egy hete

    LG
    29"
    2560x1080
    IPS
    stb. stb.

    Ez nekem adott annyival többet, hogy megért 110-et ! Film; Net; Game, de 280-ért én sem vettem volna meg, se ezt, se azt, se semmit !

    megj.:
    A professzionális felhasználás, az más

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz dezz #121 üzenetére

    Igen, ez így van szerintem is ! Én is rég óta szemezgettem a 21:9-es monitorokkal, de 150-160 EFt-ot azért túlzásnak tartottam értük. Gondoltam 100-at eléri, akkor újra gondolom a projectet ! És mikor megláttam, hogy 110-ért is van, "újragondoltam" :D . Mint már feljebb is említettem, ez a monitor "főleg" a professzionális érát veszi célba, persze nem elképzelhetetlen, hogy pár "hétköznapi sznob" is beruház rá, csak azért hogy elmondhassa "VAN" neki ! :D Egyenlőre a professzionális felhasználáson kívül nem látom túl sok értelmét, de ott ha kell, akkor kell, mivel pénzt keresnek vele !

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák