Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz satz18 #19 üzenetére

    Csak addig nem tudod az apró, de fontos tulajdonságokat értékelni (amiknek a hiányát a konzumer f*soknál érdekes módon teljesen elhallgatnak), amíg nem használsz napi szintem egy-két hónapig egy ilyen, vagy ehhez hasonló gépet. Ha egy ilyen után kell egy Inspironhoz visszaülnöd, akkor egyből észreveszed, hogy valami nincs meg benne, ami a másikban benne volt.
    A reklámok pont erre mennek rá. Szerintem sokkal kevesebb pénzbe kerül egy házba beszórni a "kórájhetet", meg az SLI gétéiksz emhatvanat, mint jól összerakni, odafigyelni az anyaghasználatra, vízelvezetést megoldani a billentyűzetnél, elhatárolni a wifit a procitól, stb. A szomszédjózsi aszonta, hogy az i7-es Insprion jobb, mint az i3-mas Latitude, mehát' abba mégiscsak i7 van ugyanannyié'.

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz satz18 #19 üzenetére

    alapvetően többet segít, de akinek ezekre az extrákra nincs szüksége, annak általában úgy istenigazából notebookra sem, csak egy akármilyen gépre, ami hozza a kívánt teljesítményt és alkalmanként könnyű felemelni az asztalról.

    aki komoly munkát végez és nem helyhez kötötten, hanem gyakran kell mozognia, az értékeli ezeket. nem kell szokni a gépelést, nincs spórolva a touchpaden, igényes wifi modul van benne, ami bőven működik, mikor egy inspiron már dobálja, nem nyekereg, mikor megemelem, nem féltem, hogy ha leejtem a kanapéról, darabjaira pereg, nem féltem, hogy nem fogja tudni lehűteni magát, ha meghajtom. az optibay miatt egy másodlagos hdd-dvd író csere kb. 10 másodperc, a dokkoló pedig azonnal asztali géppé varázsolja a laptopot.

    ja, és nem kell ám ennyi pénzt kiköhögni érte, az nbd gari service tag alapján visszaellenőrizhető online bármikor, és itt nem számlához, hanem géphez kapcsolódik a gari. használtan majdnem mindig szokott lenni, amit végül nem vesznek át, tévesen szállítottak ki, stb. az én 6320-am nem volt 200K dokkolóval együtt fél éve, mikor boltban 340 volt...

    (#39) Kopi31415: a dokkoló és külső monitor nagyon jó megoldás erre. rákötsz két fullhd monitort, rádobod a lapost és lehet csapatni.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák