Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megott

    tag

    Lehet front van, vagy velem van valami nagy baj. Dokkolót keres a hirdető, jeleztem a tipust, újszerű-dobozos, adhon rá ajánlatot, ha már mellesleg árulja is őket. Kaptam választ:”Jelenleg 20.000Ft/szett áron vásároltuk ezeket”
    Válaszoltam én is a hírdetésükből kiindulva “Köszönöm válaszod, inkább meghirdetem, mert számomra ez egy picit nagy árrésnek tűnik.

    Xxxxxxxxx (használt) (RAKTÁRON)
    nettó: 57.000 Ft/db
    bruttó: 70.110 Ft/db"
    További szép napot neked”

    -erre a válasza:”Ez az átka a vállalkozásnak, hogy járulékokat, adókat kell befizetni, vannak fix és változó költségek.”

    Itt elkövettem egy hibát, hogy magamból indultam ki:”1984 óta van vállakozásunk, van egy pár év tapasztalat a hátunk mögött. Nem kommentálnám tovább, nem szeretnék sem kioktatónak tűnni, sem pedig sértődést.”
    -persze nem állt meg szó nélkül:”Ok. Én akkor is ennyiért vásárolom őket.
    Továbbá, ha Önnek ilyen nagy múltja van, tudja, hogy mindig az eladó ad ajánlatot először. A vevőnek minden szinte ingyen kell, ez tény.
    Kettő: ha nem tetszik, akkor ad egy újabb ajánlatot, s valahol kölcsönösen megegyezünk.
    További sok sikert és nem kell kommentálni, hanem a kommunikáción javítani, mert ahogy visszaírt, úgy a jövőben nem szeretnék üzletet kötni.
    Kérem ne fáradjon írással, tiltásra kerül.”

    Csak én nem értem, hogy hol rontottam el?

    Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Új hozzászólás Aktív témák