Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz F.E.K.. #83032 üzenetére

    A "neked könnyű!" kezdetű mondat néha engem is fel tud húzni.
    Emlékszem mikor Cipruson melóztam és egyszer egy vasárnapot és egy hétfőt egymás után megkaptam szabadnapnak, azt hallgattam az összes kinti magyartól, hogy "hát igen akinek két szabadnapja van egymás után". Csak épp egyik sem tudta, hogy én előtte 41 napot húztam le zsinórban a legnagyobb teltházban, miközben ők ugyanúgy megkapták a heti egy szabadnapot, és hogy ezután rögtön megint 13 napot melóztam megállás nélkül, miközben ők megint elmentek 1-2szer szabadnapra.

    vagy amikor hazajöttem Ausztriából, és hallgattam h mennyire cserélne velem, hogy szép helyen voltam, meg tele vagyok mint a déli busz... Kérdeztem is, hogy akkor is cserélt volna velem, mikor reggel 4:50kor keltem, napi 70km-t ingáztam, 12 órákat dolgoztam, volt hogy heti 6-7 napot, akkor is mikor a szülinapom volt. Sokszor napi 15+10 perc szünettel összesen, aztán munka után még szó szerint futni a boltba, hogy be ne zárjon? Miközben ő otthon heti 5 nap 8 órában (meg HO-ban) vakarta a pötschét, végig kávézva és cigiszünetezve az egész napot? - Ezután nemigazán maradt jelentkező.

    "Azt nem irigyelik amit beletesz a másik, csak azt, ahol éppen tart" - legszebb megfogalmazása az egésznek.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák