Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz , #70007 üzenetére

    valahol érthető
    ezeket a kuponokat úgy tudtad igénybe venni, hogy teljesíteni kellett x ft-ot, ha egy db termék teljesítette volna akkor egyértelmű hogy levonják a 16e ft-ot az eredeti árból, de így a teljes összeget kapod vissza abból amit ténylgesen kifizettél, pl ha 85e volt kupon nélkül, 70e kuponnal, akkor nyilván 70-et kapnál vissza, nem 55-öt
    így lehetne rajta vitatkozni több tétel esetén mi a szabályos, szerintem akinek nem tetszik menjen a fogyvédhez, mit mondanak erre, még az is lehet ellenük döntenének
    ufóék álláspontja eszerint az, ha már egy tétel kiesik, nem lettél volna jogosult a kedvezményre, így levonják a teljes kedvezményt, ő részükről is érthető
    van még egyáltalán valami kedvezmény náluk? láttam már a személyes átvét is felment 350-ről 600ft-ra, mióta megbüntette őket a gvh ( : ingyenes szállítást meg már talán idén év elején sem láttam
    tegnap este rendeltem pár dolgot, utána esett le kérhettem volna boxba is, ha kirongyolok érte ugyanannyiba kerül mintha idehozzák a boxba :)

    Gyuri27
    ha van mág a termékből, de ha van is és azt mondják nincs, megint marad max a fogyvéd

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák