Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    válasz KROK640 #70006 üzenetére

    Vagy ha pl. amikor vettem mondjuk alaplapot +processzort +memóriát +SSD-t, és éppenséggel pont a 6ezer Ft-os SSD megy tönkre, miközben az egész megrendelésre volt mondjuk 15ezer Ft kuponkedvezmény. Ilyenkor ha visszaviszem a 6ezer Ft-os SSD-t, azt lefoglalják tőlem garanciáztatás címszóval, és még fel is fognak szólítani, hogy én fizessek további 9ezer Ft-ot? Vagy ilyenkor mit csinálnak vajon?
    Így még nem jártam, de úgy már igen, hogy a 20ezer Ft-os alaplapot miután leadtam garanciáztatni, visszautaltak 4ezer Ft-ot (20ezer Ft volt az alaplap ára, de az 5-6 db termékre, amik szerepeltek még a számlán, összesen volt 16ezer Ft kuponkedvezményem). És a legszebb, hogy erről a műveletről nem adtak semmiféle dokumentumot, és az alzás fiókomban továbbra is az eredeti számla van benn, amin továbbra is szerepel a 16ezer Ft kedvezmény. Legközelebb, ha majd másik alkatrész is tönkremegy a számlán szerepeltek közül, levonják majd annál is? :DDPersze én nem haragszok rájuk, tisztában vagyok vele, hogy ez nem személyes ügy, ez színtiszta üzlet. (És akkor az Alza védelmében azt mindenképp hozzátenném, hogy még így is a legjobbak közé tartozik korrektség terén, a többi magyarországi kiskerrel ennél csak rosszabb tapasztalataim vannak.)

Új hozzászólás Aktív témák