Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A másik:

    A hirdetés:

    -----------------------------------------------------
    2x512Mb DDR400

    Kipróbálási garancia 3 nap!

    3000Ft
    + posta

    feladva: 2011-03-18
    utolsó up: 2011-04-16

    -----------------------------------------------------

    A hirdetésben van jópár hsz, nem lényeg, többen is érdeklődtek a ramok ára felől, alighanem eredetileg 4 darab volt eladó, és nem is ennyibe kerültek, szóval nem volt egyértelmű, h most akkor milyen ramok kerülnek mennyibe is.. (hány darab 3ezer)
    Ezért priviben kérdeztem meg:

    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Thunderzolee privát üzenete xxx számára 2011-04-16 02:56:10

    Halee!

    [itt volt a hirdetés linkje]

    Ez most darabja 3ezer Ft, vagy a kettő együtt? :F

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    xxx privát üzenete Thunderzolee számára2011-04-16 17:11:36

    szia a kettő 3000Ft

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Thunderzolee privát üzenete xxx számára 2011-04-16 17:39:03

    Akkor adsz nevet és számlaszámot?
    Utalom az árát + postaköltséget.

    3500 elég lesz?

    :)

    (Igaz, az eladó 1500-at írt postaköltségnek, de azt gondolom utánvételre értette, és az is lehet, ha az eredeti hirdetésben szereplő 4 ram nagyobb (?) csomagolására értette.)
    Elküldtem, de aztán eszembe jutott még pár dolog, ami a hirdetésből nem derült ki 100%-osan, ezért írtam még egy privit.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Thunderzolee privát üzenete xxx számára 2011-04-16 17:42:47

    Ez a kipróbálási garancia, ez...

    Szóval gondolom működnek. Vagy nem tudni jók-e?
    Ha nálad még mentek, akkor valószínűleg nálam is fognak működni. :K

    Tényleg, márka?
    Biztos, h 400MHz-es modulok? :D

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pár napig semmi, pedig naponta megnéztem, be-belépeget az eladó, írtam még egyet:

    Thunderzolee privát üzenete xxx számára 2011-04-20 23:28:50

    Üdv!

    Mizujs?
    Nem írtad még meg a számlaszámot.
    :F

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Azóta semmi.
    Ezek ilyen régi ramok, ismerősök gépeibe szoktam rakni, ahol csak 256-512 van, oda jól jön még egy olcsó 512-es modul. Nem létszükséglet.
    De mi a xxxxxxxx-ért hirdeti, ha nem akarja eladni? :W
    Ahogy ül a gépe előtt otthon, úgy be tudnám verni az orrát az asztalba, értelmes magyarázatot úgysem tud adni arra, miért nem válaszol. :(
    És naponta belép, és a hirdetés is aktív. :/

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák