Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    Daat frikin nyelvtan! :C

    Van lófogáson egy erőlködőm:
    Szia! Érdekel a Erősitő ... Te vagy az első tulaj ?? Hanan származik ? A hdmi minden működik ? A tv videó jel és megy ( hdmi kábel ?) papírok hány éves ? Vas megye vagyok<városa> kőrnyik ...

    Szia! Ausztriából származik, nem én vagyok az első tulaj, azt hiszem, a harmadik vagyok, a második egy kereskedő volt. Kb 5 éves, minden működik. Számla és hasonlók nincsenek már. Csak a leírás. <Városa>tól <városom> nincs messze, én <városom>on lakom.

    Kősz. Hogy vissza irt. De nem tudom hogy jó nekem így jó lene ha te első vagy a második tulaj lenne ... Így nem annyira kell a erőitő... Mert több tulaj volt....
    Attól még hogy több tulaj volt... Gondolom a karcmentes külső nem épp azt árulja el a korábbi tulajokról, hogy nagykalapácsnak használták az eszközt.

    Most akkor WTF? Az a baja, hogy nem vagyok első tulaj? :W Mondhattam volna, hogy én vagyok a mofo gyártó és a raktárban maradt a dolog, örüljön, hogy őszinte voltam :W :W

    Úgy látszik a magyar tényleg igényli, hogy átbaCCák :W:
    -nem dohányzó női tulajdonostól
    -25 éves forgalomban levés óta mindössze 78k kilómétert futott (azzal ne foglalkozzon, hogy a motor úgy néz ki és úgy megy, mint amivel 20szor megkerülték a földet... rántotthúsolajjal
    -imádott, szeretett
    -gyári fóliák rajta vannak
    -gyári elemek a távirányítóban
    -az összes gomb 0 nyomásos, meg sem lett nyomva, érintve egyik sem

    És hasonlók. Why the hell?:W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák