Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    Gratulálok a bicóhoz, a terveid megvalósításához pedig sok sikert és mégtöbb kitartást kívánok. :)

    Úgy látom ez az év a kerékpárcserék éve lesz. :D A tavalyi újrakezdésem után, a szezonközti szünetben - télen nem tekerek, meg tönkre is ment a régi - én is átgondoltam a hogyan továbbot.
    Egy 21 éves Uno (Made in Noname) korszerűtlen MTB-ot fejlesztgessek, vagy keressek valami mást, ami jobban illik hozzám.
    Mivel terepen nem használnám, így a MTB kilőve, az outi idegen tőlem, de nem ártana, ha enyhe/közepes terepen, pl. erdei ösvény, is boldogulna. Így cross trekking-ben gondolkodtam. Emellett az első telóhoz is ragaszkodtam. Itt bukott meg a modernizálási szándék, mert a régibe nem lehetett teleszkópos villát tenni. :)
    Így el is dőlt a kérdés.
    Nos. Az új családtag, egy 2008-as modellévű alig használt - évekig egy tárolóban lógott a szögön - 56-os vázméretű KTM LifeOne, (ilyen) már 3/4 részben felszerelve (már csak sárvédők kellenek) várja, hogy jobb legyen az idő és a lovasa kondija, hogy útrakelhessünk. Remélem nem választottam rosszul.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák