Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Lacielvtárs #298 üzenetére

    Túl korán és hamar jutottál el oda.8-as szint az nagyon gyenge még.Rengeteg mellék küldetés van meg npcd(rendőrségi)küldetések, spontán helyi bűncselekmények ahol lehet tp-t gyűjteni és fejlődni.Szerintem te azt csináltad hogy elkezdődött a fő sztori és azon mész folyamatosan vagy max a fő melléküldetéseket tolod még(Judy féle meg ilyenek).Azokat nem kell azonnal végig csinálni, ha lezárult egy része akkor folytatod amikor akarod.Judyt én volt hogy egy furgonban hagytam napokig és csak sok-sok óra múlva mentem vissza folytatni a küldetést.A favágósat már 20. szint felett csináltam meg.Menj a térképen és nézegesd, csinálgasd a felkiálltójeles küldetéseket.Ahol mérsékelt veszély van írva ott jó lehetsz. A kék halálfejes pontok szervezett bűnözés helyszínei ha azokat felszámolod rengeteg fegyvert, lőszert, ruhákat és mindent szerezhetsz.Vannak ilyen baseball ütő szerű kék ikonok is azok aktuálisan folyamatban lévő bűnesetek azokat is csináld meg és fejlődni fogsz.Én bandatagokat ok nélkül is megöltem ahogy jártam keltem a városban.Mentem a motoron és ha a járdán megláttam őket megálltam és megöltem őket(persze ha nem halálfejes jel volt felettül)Egy bizonyos szint felett lőszert magadnak tudsz csinálni de találni is fogsz bőségesen(én is sokat bénáztam a lőszerrel az elején).Ha nincs lőszered és nem tudsz csinálni sem akkor vegyél fel fegyvereket a megölt ellenfelektől azokkal harcolj tovább, a holtesteket kutasd át mert lőszer, gyógyszer és gránát is szokott lenni náluk.A legelején amikor royce-t kellett megölni én is hihetetlenül nehéznek találtam a játékot de ez csak azért volt mert kezdőként azt se tudtam merre hány méter.Lassan belejösz majd.Az első karaktereddel is csinálhatod ezeket nem kell emiatt újjal indítani.Hagyd a fő melókat és csinálgasd a mellékeseket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák