Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz sb #50 üzenetére

    Ezzel megint nem értek egyet:)

    Azért azt már végképp nem hiszem el hogy egy Pentium jobb prociban mint egy A10-es...én úgy gondolom ma már egy 2 magos 3Ghz-es Pentium nem biztos hogy mindig maximálisan kitudja szolgálni egy 7770(új néven R7 250X)igényeit. Ha a legolcsóbb Pentium G2020-at nézem az 12500 meg a legolcsóbb Giga 7770 az 25000 ami durván 1,5x drágább mint mondjuk az A10 5800K. Elismerem jobb is a grafikus teljesítménye viszont az 5800K-val is bőven lehet játszani új játékokat is.

    Most mégis mit vártok? hogy az AMD csinál egy olyan APU-t ami fogyaszt 30W-ot van benne egy R9 270 szintű IGP(hozzá a lapra integrált 8Gb GDDR5), prociban simán megveri az i5-öt és azért 40K-nál ne legyen több?

    Sokan vannak úgy szerintem mint én,hogy tetszik nekik az a koncepció hogy egy prorci van,egy dolgot kell hűteni és kiegyensúlyozott a proci része is és az IGP is. Mert még egy i5 3570K IGP-je is vicc kategória az A10-esekhez képest, a Pentiumban lévő IGP meg épp arra jó hogy legyen kép a monitoron, de egy fHD Blu-ray film már valószínű kifekteti.

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák