Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geffry

    aktív tag

    válasz #32839680 #30 üzenetére

    Jómultkor engem is meglepetésszerűen ért a frissítés. "You changed man..." De hamar vissza tudtam mindent állítani a kevésbé flancos, klasszikus megjelenítésre.

    A PDF-es dologgal kapcsolatban... Igazából tudom hogy nem én találtam ezt most fel de furcsállom hogy egyáltalán problémát okoz bárhol is. Rengeteg nagyon jól működő online konvertáló van már erre. Én még sosem raktam PDF-et a Kindle-re, két kattintás választ el az AZW-től. (és itt most ne feltétlen kalóz verziókra gondoljunk, bármiféle iratról lehet szó amit magammal akarok vinni valahova...)

    Bár olvastam fentebb elfogadható érveket a Kindle tabletizásáról, én mégis inkább maradok kissé tech kionzervatív és azt mondom hogy az ebook maradjon az ami. Nekem jó fekete fehérben és nekem jó az hogy az akksi már csak egy vékony csíkot mutat ami még mindig több mint egy hét készenlétet vagy jópár óra olvasást takar.
    Mondjuk én minden mobil kütyüvel így vagyok, zenére mp3 lejátszó, telefonnak telefon, számítógépnek pedig note vagy az én esetemben felturbózott netbook.
    Szép dolog a kombináltfogó, de ha egy szeget akarsz beütni akkor még mindig kell a kalapács.

    [ Szerkesztve ]

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

Új hozzászólás Aktív témák