Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    Én már több mint 4 éve ecigit szívok.Volt még így is pár érdekesség.Sokan csak azt látják,hogy ott a buszmegálló mellett füstölög az ember,jönnek nagy iramban a szokásos dumával.Tesó van egy cigid.Mondom van,egy. :DDD Akko agyá mán.Mondom nem adok mert ez az egy van,és mutatom a nagy csőmodomat :C Erre álltalában egy szomorú megjegyzéssel tovább állnak.Hjaj má ez is ecigis :DD Volt extra pofátlan is,aki elkezdi nem baj,adjam oda pár slukkra az ecigim. :Y Na ott elszokott fogyni a türelmem,és elmagyarázom a csávónak,hogy nem gondolja hogy a mocskos szájával megszivogatja az ecigim,és utána én azt még a számhoz teszem.Na húzzál innen de gyorsan mondattal be is fejeződik a kis bimbózó kapcsolatunk rögtön. :W Nekem könnyű amúgy mert álltalában elkerűlnek (férfiaknak amúgy is könnyebb mint egy csajnak),ha meg nem akkor rábasztak ha nekiállnak zaklatni,mert kb 5 mp türelmem van az ilyenekhez,utána hamar elkűldöm a picsába, vagyok 95-100 kiló,sportolok,magabiztos vagyok(így születtem :DDD )és tudok csúnyán nézni állítólag😂Persze amíg cigiztem,és normálissan odajött valaki,szívessen adtam akár több szálat is a szerencsétlenebb sorsú embernek.Volt egy szerencsétlen cigánygyerek,a munkahelyem előtt húzta mindig a kiskocsit,tele vassal.Anyira elmaradott volt, hogy még a beszédét is allig lehetett érteni,peddig magyarúl beszélt.De még is normálissan kért,nem erőszakoskodott,mindig adtam neki,volt hogy fél doboz cigit is akár.Ha összefutok vele a városban,a mai napig köszön,peddig 8 éve máshol dolgozok. :K Szóval van ilyen is...

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák