Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortsen

    aktív tag

    Bár én új vagyok a media centerek világában, egy gyors teszt megeresztettem. Szerintem a távirányító és a gép közötti sebesség nem lassú (indulás után). A távirányító: az ellion távirányítója lényegesen jobb és átláthatóbb, de ez tele van felesleges gombokkal.
    Android szempontból kicsit felemás érzésem van, mert ugye az androidos programok nem ilyen cuccokra készültek, és ez sokon meg is látszik. Csak simán távirányítóval ezeknél a programoknál nem mindenhol lehet érvényesülni, vagy az egyiknél egy bizonyos gombbal lehet visszalépni, a másiknál máshogy.
    A gyári cuccok számomra tetszetősek, logikus a felépítése, de a beállításokat nem jegyzi meg a gép, ami egyértelműen bug. A másolási bugba is belefutottam.
    Olyan apróságok vannak, hogy 24 órás idő nincs, ill nem találtam meg a beállítások között. Sajnálom azt is, hogy a gyári androidos widgeteket nem lehet használni, mert ugye a launcher felület lett sajátra kicserélve. Pár program néha tényleg crash-el, de csak az addonoknál volt ilyen egyelőre. Nekem az xtreamer virtuális billentyűzet nem jön be (nem qwertz). 2 bill van, az egyik a "gyári" xtreamer bill, a másik az android sajátja, Mindegyik a saját környezetében jelenik meg. Az androidos programok között található még másik multimédia lejátszó is, ami nem tudom minek került bele, mert elég egyszerűek, de van(nak).
    Az androidos beállítások nagyon ki vannak gyomlálva, minden fontosat a saját felületen lehet beállítani.
    Ami fura, hogy SD kártyát elől lehet bedugni, és a fele kilóg...
    Én arra vettem a kártyát, hogy az androidos programok megfelelően működjenek, mert pl. az ellion-nál az volt a baj, hogy ha nem volt sd card becsatolva, akkor pár program lefagyott, az értelmesebbje meg kiírta, hogy kell neki. Itt be lehet hazudni, hogy sd kártya helyett usb, vagy hdd-re rakja az androidos dolgokat, de ha már megvettem akkor eredeti formájában használnám, így meg marha ronda és csak beleakadok.

    Videózás tekintetében sok dolgot nem tapasztaltam, működik, és elérhető benne minden lényeges funkció. 3D-t nem próbáltam. De ezek úgy is le vannak írva az iponos tesztben.

    Így hirtelen ennyi. Nekem tetszik...
    Az, hogy félkész termék szerintem nem igaz. Vannak hibák benne, de van ami csak akkor fog megváltozni, ha az androidos programok fejlesztői nem csak telefonon tesztelik le az alkalmazásaikat. Ami a xtreamer oldalát érinti, szerintem jó munkát végeztek, és ha még pár fícsörrel elkényeztetnek, és hibákat javítanak, egy nagyon kellemes eszköz tulajdonosa leszek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

Új hozzászólás Aktív témák