Hirdetés

2018. december 18., kedd

(#1) TaylorPro

TaylorPro
(őstag)

Giccsparádé.

www.taylorpro.hu

(#2) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(kvázi-tag)

10-12 évvel ezelőtt voltak "menők" az ilyen gépházak - mondjuk abból az időből származhat az a belerakott alaplap is.
Egyébként csúnyának nem tartom, de én jobban szeretem az egyenes vonalakat, kockaházakat. Az ilyen kis "beömlőnyílásokat" rémálom letörölni a portól. Bár ha levehető, akkor egy fokkal jobb a helyzet.

(#3) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

A műanyagnak kellene még rücskös textúrát adni amitől abba marad tükröződni.
Szerintem nem kibírhatatlanul gáz az összkép, de pénzt, helyet nem áldoznék ATX házra, ezért nem kellene.

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#4) Thryash

Thryash
(tag)

Szerintem nem olyan rossz ez, mondjuk matt színekben, esetleg feketében, vagy sötétszürkében sokkal szebben nézne ki, mint így.

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#5) atike

atike
(PH! nagyúr)

Cukcsi. :P

(#6) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Zöldben lehetne fantázia,ha nem lennék ennyire megelégedve a mostani házammal és annak hűtésével. :K

Pénzt vennék áron alul, sürgősen!

(#7) flauzo

flauzo
(újonc)

Nagyon szépek, főleg a zöld. :C

Néha csak úgy belépek, de nincs időm válaszolni üzenetekre, csak megnézem írtak.-e. Nem direkt nem írok vissza, csak nincs időm.

(#8) [CS]Blade2 válasza Jesus_Shaves (#2) üzenetére

[CS]Blade2
(PH! addikt)

2008. szeptemberben jött ki a G41 chipset, szóval igen... idén lesz valszeg 10 éves az az alaplap, amit beleraktak.

(#9) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Imádom a díszes házakat, de ez most elég izléstelen lett. :D

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#10) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Uram isten, ez förtelmesen ocsmány egy teremtés.

(#11) scope2007

scope2007
(PH! kedvence)

Nagyon raptor lehet az a g41 chipsetes alaplap

Ma már a tábortűzből is mindenki dieselt akar A CD_ROM lesz sírom is, mely Iphone és eltakar.

(#12) donpeal01

donpeal01
(lelkes újonc)

"kétkamerás kialakítást kapott"

(#13) TeeBee73 válasza donpeal01 (#12) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

Ezen röhögtem én is.

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#14) figoa

figoa
(tag)

Fujj.... :Y :DDD

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#15) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

ingyen se - kategoria :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#16) figoa válasza hemaka (#15) üzenetére

figoa
(tag)

:D :DD :DD :D

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.