Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mardel

    őstag

    válasz juzer78 #11 üzenetére

    Minden korabbi nvidias cikkhez oda lehet irni, hogy mivel a XY keszitot az nv penzelte igy valamivel tobb fpst lehet nvidia vga-val elerni.
    Most fordult a kocka es nv sziv.
    De szerintem a cikkben valo masikra mutogatast nem most kene elkezdeni.
    Foleg ahogy nv eseteben itt sincsenek ra konkret bizonyitekok.
    A feszultseget meg nem kene ezzel gerjeszteni.
    Ahogy a kartyaban: k***olj, vagy terits.

    [ Szerkesztve ]

    Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

  • Mardel

    őstag

    válasz juzer78 #24 üzenetére

    Én a cikkre értettem, amit írtam, jobban mondva a felesleges flamekeltésre utaló sorokra.

    Egyébként ez is csak egy "marketing", stratégia, stb.
    Megértettem anno NV részéről is, hisz az egyszeri user azt látja hogy Nv kártyái a nagyobb lepacsizott fejlesztők játékai alatt domborítanak, így mindjárt az lesz a fő szempont a vásárlásnál.

    Ugyanúgy ahogy a proci vásárlók szeretnek több pontszámot látni egy benchmarkban hogy aztán utána Monkot nézzen rajta, meg youtubeozzon, stb. Pl.
    Ott se látunk bele de lehetne akár egy olyan feltétel is benne, hogy if (cpu=="intel") score=score+XXX

    Lényeg, hogy ezt eddig nem láttam sehol megemlítve a cikkekben, mert amolyan mindenkti tudta de senki sem beszélt róla dolog volt.
    Másik olvasatban meg mivel a cikkíró nemtudja bizonyítani a feltevéseit, ezért csak az derül ki hogy melyik vga gyártót favorizálja.

    [ Szerkesztve ]

    Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Új hozzászólás Aktív témák