Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Franklin

    addikt

    válasz GeryFlash #48 üzenetére

    Tehát ha azt írom, hogy PC-s vagyok, nem konzolos, akkor az egyenlő azzal, hogy műmájer vagyok és 4K ultrán tolom a codot és masterrész vagyok?

    Értem.

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz GeryFlash #48 üzenetére

    Ja neked. Reméltem, hogy nem kell elmagyarázni, hogy ami valakinek jó, azt más nem biztos, hogy érdekel, tudod egyéni ízlés. Amikor azonban valaki általánosít úgy, hogy kizárólag konzolon van minőségi cím, az nem csak, hogy rendkívül ostoba és meggondolatlan kijelentés, de ugyanakkor flame keltő is, továbbá rendkívüli elvakultságra vall, szóval attól, hogy te ezeket szereted, attól még PC-n tonna számra vannak kiváló alkotások, melyek legalább (vagy jobban) szórakoztatóak sokak számára, így érjük mellőzni az értelmetlen általánosításokat.

    Én most nem kezdem el sorolni, hogy miket szeretek, mert akkor holnap estig írhatnám a hsz-t.:) Én pont úgy vagyok vele PC-n, hogy egyszerűen túl sok jó alkotás van, nagyon sok olyan cím van, melyet k szeretnék próbálni, de nem jutok el odáig, mert nincs ennyi idő a világon, főleg, hogy egy címmel több tíz órát el lehet szórakozni, vagy nagyságrendekkel többet.

    Én például szeretem a sétaszimulátor műfajt, nem kevés ilyet toltam végig, de az interaktív film, viszont egyáltalán nem érdekel, másnak viszont ezek jelentik a szórakozást. Kezeljük már helyén a dolgokat és kerüljük az ilyen ostoba flame-keltő megjegyzéseket, a megértést köszönöm!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák