Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz antikomcsi #42 üzenetére

    ha-ha ;]
    gondolom akkor az is kizáró tényező, hogy egy AMD Dragon házban van az intel+nV konfigom... :))

    voltaképp az RTX 2080 is csak 1(-2) hajszállal gyorsabb, mint az 1080Ti...persze az árazás kicsit másképp alakult.. Ti vs Ti-ről nem is beszélve ... :DDD

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz antikomcsi #91 üzenetére

    mondtam otthon, nem akarok használt kártyát.. (tudom, volt már anno, lesz is még ) a Pascalok ideje lassan lejár.. akárki akármit mond, ezt fogja tolni az nV szoftveresen úgyis...
    mert ugye milyen érdekes, anno az 1070 elég volt 1440p-re és néhol még a 4K-ba is belekóstolt... mára sehol nincs. FHD-ra elég.. de ott sem mindenhova.. ( és itt nem az új, optimalizálatlan játékokra gondolok )
    persze, tudom, mindig van vki, akire ez pont nem igaz... hát rám pont igen...
    és ugye újonnan meg főleg nem éri meg számomra az 1080Ti....

    meg ugye azt is beszéltük, itt másabb a Black Friday.. itt van értelme :D... perpill a 2070 459 font... az ASUS TURBO... ha 399-re lemegy egy BF-re, akkor nagyon is BB lesz a kártya... de legyen 420...
    a 2080 689....Zotac Blower... nekem az ACE4 miatt az is nagyon jó...

    persze kérdés, lesz-e elegendő kártya.... mert ugyan sokan mondják, hogy nem vesznek, mégis hetente hiánycikk a 2080/Ti az itteni online boltok polcain :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák