Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz DevilArzel #512 üzenetére

    Elég kemény dolgokat írsz.

    "...most komolyan srácok. Köszönhetően a konzol forradalomnak tartanak ott a mai pc gamek, ahol jelenleg vannak."

    Ezt kifejtenéd bővebben? Szerintem pont fordítva van. Kíváncsi vagyok, hogy személyi számítógépek nélkül lennének-e egyáltalán konzolok. A box és a PS3 is gyakorlatilag PC technológiára épül. Milyen konzol forradalomról beszélsz? Valóban népszerűek a konzolok mostanában, de csak azért van így, mert jóval olcsóbbak a PC-nél, ebben semmi forradalom nincs. Éveken keresztül meg a konzolok szívtak, mert a PC hardverek gyorsabban fejlődtek. Ha valaminek jobb az ár/érték aránya, akkor azt veszik a vásárlók. Ez nem a konzolok dicsősége, hanem a piac törvénye. Nagy kaland.

    "Itt össze-vissza szidjátok a Crytek-et. amikor a Far Cry 1-ben olyan technikai és 3D-S megoldásokat alkalmaztak mint soha bárki más a szakmában, plusz folytatták is azt, a Far Cry 2-ben és a Crysis 1-ben. Ezért is a világ első számú fejlesztői csoportja a szakmájában."

    Nyilván ez feljogosítja őket arra, hogy hazudjanak a vásárlóiknak.

    "A Crysis 2 újabb forradalmi megoldásokkal büszkélkedhet, Oké egyeseknek nem felel meg, de ettől függetlenül az év FPS játéka lesz."

    Már voltak ilyen kijelentések, de még mindig csak április van. Megoszlanak róla a vélemények. Összességében elég középszerű lett. Nézd csak meg, hogy milyen címek fognak még megjelenni idén.

    "Az IGN-től kezdve a többi nagy promóciós cég is a legszebb grafikájú és felépítésű játéknak szavazta meg."

    Ezek természetesen mindig nagyon "elfogulatlan" és "függetelen" vélemények. IGN store-ban pl. lehet kapni Crysis 2-t, majd biztosan rosszat fognak írni róla... Inkább olvassál fórumokat, ott majd találni fogsz negatív kritikákat is.

    A következő 6 mondat teljesen WTF kategória, inkább nem is kommentálom.

    "VÉGÜL: ha nem tetszik a játék, írj egyet te Öcsém. Kíváncsi vagyok hogyan írsz meg napi 17-óra alatt egy Crysis 2-öt vagy egy Dead Space 2-öt 3-4-év alatt."

    Biztosan programozóként ezt mondod az ügyfeleidnek is, ha nincsenek megelégedve a szoftvereddel, ugye? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák