Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thug85

    tag

    válasz KKaresz45 #514 üzenetére

    "VÉGÜL: ha nem tetszik a játék, írj egyet te Öcsém. Kíváncsi vagyok hogyan írsz meg napi 17-óra alatt egy Crysis 2-öt vagy egy Dead Space 2-öt 3-4-év alatt."

    Ezt a részét én is túlzásnak tartom! A Crytek rendelkezik a megfelelő háttérrel ahhoz, hogy egy ilyen színvonalú játékot kreáljanak! Ők abból élnek, hogy a fogyasztók megveszik ezeket a termékeket! De aki kiad érte 8-10 ezer forintot, az hagy panaszkodjon már ha nem tetszik neki! Ha veszel egy flakon 2 literes kólát amiben 1 liter van holott 2-t ígértek, akkor te is háborogsz nem? De ne háborogj "Öcsém", hanem keverj magadnak kólát!

    A Crytek fikázásával kapcsolatos gondolatmenettel viszont egyetértek! Nem csak akkor kell szeretni valakit ha az kedvünkre játszik, hanem akkor is ki kell mellette állni, ha esetleg melléfog! Én bírálom a készítőket azért mert átvertek engem, a gyanútlan végfelhasználót, de ettől függetlenül a Far Cry, és a Crysis még mindig kedvenceim, és köszönöm nekik! Ettől még nem fordulok el tőlük, és szarozom őket mindenhol ahol lehet! De még egyszer nem merjék ezt eljátszani velem! :D

    A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

Új hozzászólás Aktív témák