Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DudeHUN

    senior tag

    válasz hobizoli #680 üzenetére

    Ne nekem mond. Én sem vennék magamnak notit. Viszont úgy vettem észre, hogy ezek a szempontok a vásárlókat nagyon nem érdeklik. Nem akarnak egy nagy dögöt, hanem valami kicsit netezni, youtube-ozni, filmezni meg Office-t. Erősebbet nem is keresnek. Hacsak nem melóra kell nekik. Plusz nem az 1000 dolláros laposokból és tabletekből fogy a legtöbb.
    A konzol meg más. Azt megveszed egyszer aztán annyi 5-6 évig. Mindenki Playstation-t akar. Nem tudod ezt racionálisan levezetni.

    [ Szerkesztve ]

    Gamer for Life

  • VirsLee

    őstag

    válasz hobizoli #680 üzenetére

    Hogy tudsz ilyen lekezelően írni a konzolokról úgy, hogy egy 2 magos proci van a gépedben? :) A jelek szerint se azt nem tudod milyen jó egy konzolon játszani, se abban nincs tapasztalatod, hogy milyen leülni egy normális PC elé :P Szóval az én notebookomon nem lehet melózni, mert 2 magos 4 szálas i5 van benne, de a Te asztali gépeden lehet, mert 2 magos 4 szálas i3 van benne? He? Miket hordasz itt össze? Ennyire nem kéne már lenézni a konzolokat, mert konkrétan a Xbox One X-ben komolyabb GPU van, mint a gépedben... Részemről vegyesen szoktam játszani konzolon és PC-n egyaránt.

  • Chaser

    titán

    válasz hobizoli #680 üzenetére

    nem feltétlen
    veszel egy xbox s-t, mostanában 70-75e-ért dobálják, fhd-ra, 4k-ra az x, 125-130e-ért, 4k 30 v 60fps, 4k br player, 1tb hdd, azt a grafikai tudást kb 250e-ből rakod össze pc-ben, csak az térfogatban és fogyasztásban is sokkal rosszabb lesz utóbbiban már azért nem annyira, gtx 1070 szintű tudása van, csak mivel a monzolra valóban fejlesztenek és optimalizálnak, így sokkal több minden kihozható belőle, mint egy pc-ben használt 1070-ből -
    mellé veszel egy hordozós használt üzleti gépet 50e-ért
    lehet otthon játszani, de nem kell a winnel és driverekkel szenvedni, meg az optimizálatlan konzol portokkal ( :, notebook meg adja a mobilitást, persze lehet drágábbat is venni, meg ha valakinek új kell akkor 70-ért már vannak bontószökevények, de azokat nem élkmény használni, mindenesetre 200e ft-ből megvan a legerősebb konzol + egy korrekt használt üzleti gép ssd-vel, de akár még a konzol mellé is belefér egy 500-as

    szerk:
    az x-ben egyébként 8 magos amd cpu van 2,3ghz-en, még zen előtti verzió, de finomhangolva, 12gb ddr5, ami a rendszeré és az amd alapú vga-é közösen, az újak meg valószínűleg ezekre drasztikusan "rá fognak még verni" 1-2 év múlva

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák