Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #644 üzenetére

    Nem tudom de én még mindig játékokkal játszom és nem Geekbench el. Mint ahogy vga esetbén sem 3DMarkal és társaival.
    Ez az olcsóbb azonos áron dolgot meg el kellene engedni mint érvet, mert ha jó konfigot akar az ember ugyanúgy meg kell venni a drága lapot Ryzen alá is. A gyorsabb ram sem mindegy még akkor sem ha már olcsóbbak a ramok.
    A hűtő kérdést én nem venném ide, mert aki komolyabb gépet épít úgy is vesz jó hűtőt ha Intel ha Ryzen.
    Aki pedig a szoftveres veszélyes, nukrealis katasztrófát előidéző I7 8700et ki akarja dobni egy papíron és Pr anyagban tuti Ryzen 3xxx miatt az szóljon nyugodtan. Szívesen keresek Csóri Intel Cpujanak helyet.
    Szerintem várjunk hivatalos tesztre, árra és stb infokra.
    Utánna koronázza meg bárki a Ryzen 3XXX szériát.
    De az is beszédes hogy a Ryzen 3XXX esetben arat emelt az Amd a 2XXXhez képest.Vagy azt hisszük ha valami jó és versenyképes azt olcsón is adják amíg világ a világ. Engedjük már el az esti meséket.
    Amúgy pedig ha valaki ráér magyarázza már el mikor tanult meg az Amd Cput csinálni, vagyis azt tudom 10 év kellett hozzá. Azt mondjátok meg az Intel most elfelejtett Cput fejleszteni?

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák