Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    Üdv,

    Használ valaki ilyen egeret, vagy találkozott vele élőben ? Én most éppen MMO gamer egér vásárlás előtt állok, pillanatnyilag ez van az első helyen. Tudtok valami jobb alternatívát mondani, vagy tényleg ez a legjobb amit ebben a kategóriában találhatok ?

    Húzom a számat rendesen a 30.000 miatt, de egyszerűen nem találok olyan más egeret, amin lenne ennyi gomb ilyen jó elrendezve.

    Tényleg vannak benne értelmetlen dolgok (pl a kedvencem a DPI állításkor a driverből érces hangon felszólaló katona, aki jól megmondja neked mennyire fasza gyerek vagy amiért feltekerted 8200-ra a DPI-det, nehogy elfelejtsd), de a "gázkar" szerintem pont egy tök jó ötlet, 2 gombot kapsz 1 helyére, amiket így sokkal érezhetőbb elválasztani, mint ha fizikailag két külön gomb lenne (Performance Mx-en pl egymás alatt van ott 2, és még 4-5 év megszokás után is mellé tudok vele kattintani, ezt meg kizárt, hogy rossz irányba billentse az ember). Csak attól félek, nehogy pár év múlva ez a kis billenő megadja magát. Elvileg van 3 év garancia az egérre, 30.000-ért csak nem gagyi.

    Illetve itt-ott olvastam olyat, hogy ennek az egérnek lesz (vagy van ?) valami második, moduláris változata. Ez elhalt, vagy megvalósult, vagy nem is volt ilyen ? Érdemes esetleg várnom pár hónapot, van érkezőben valami friss egér, ami lenyomja ezt, vagy akár csak az árát ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák