Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    szerintem meg nem felesleges a mechanikus kapcsóló. persze erősen kérdéses hogy ki mire és főleg mennyit használja. van akinek jó a sima membrános, én egy év alatt régebben két logi-t küldtem vissza, mert elkezdtek szorulni, billegni, stb. hovatovább a céges billemen kibontás után éreztem a difit pár gomb között...aki sokat gépel, gyorsan 10 ujjal, vakon, annak ez 5 perc alatt megy az idegeire.

    cimbinél kb két éve volt kék kapcsolós csoda, egyből beleszerettem, de valami irdatlan hangja van sajnos, nekem a barna jött be próbálgatások alatt leginkább. sokáig halogattam, de cimbora egy hónap múlva hozza őket egy metados das ultimate-be csomagolva, az igazi "nem ülsz le a gépem elé" modell ;]

    az soha nem fogja megérteni hogy mit ad egy ilyen, aki nem gépel vakon, aki nem gépel gyorsan, aki nem érzi a különbséget, vagy csak nincs igénye rá. nekem viszont jó tudni hogy egy két év múlva is ugyanazt az érzést adja minden leütés, hogy nem kell megnyomkodni a boltban mert tudom hogy a kapcsolótól mit várjak, stb.

    mondjuk játékok alá az igazán durva hc rétegen kívül nehezen tudom elképzelni hogy szükség lenne erre, dehát mindenki úgy költi a pénzét ahogy éppen jónak látja :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák