Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tibisz

    aktív tag

    válasz neduddki #46 üzenetére

    Mire lennél kiváncsi?
    Az utánhúzása csak ablakok mozgatásánál van egy nagyon kicsi. Játéknál, filmnél semmilyen utánhúzás sincs. A képe tűéles, a szinei szerintem nagyon szépek.
    Mit írjak még róla? Szép ezüst színű, lapos, DVI is van rajta.
    Az ára bruttó 150e küröl mozog. Mint írtam, már több mint fél éve használom napi 8 órát minimum.
    Aki fikázza a TFT-ket, hogy játékra nem jó, az nem használzt még jó TFT monitort!!!

  • atus

    senior tag

    válasz neduddki #46 üzenetére

    Nekem L1710B-m van, és lesz is róla teszt, csak nyugi! :) 16ms már tényleg bőven elég, csak pár területen zavaró az utánhúzás. Pl autoscrollal nem lehet olvasni, mer teljesen motion blurrosak a betűk, meg curveballban zavaró hetes-nyolcas pálya körül. Akkor már nem könnyű eltalálni az elmosódott labdát. LAN Party már voltam vele, FPSekben nem látszik utánhúzás, viszont sokat segít sniperelésnél a tűéles kép. Ha meg nem a fizikai (1280×1024) febontásán használod, hanem mondjuk 1024×768-ban, akkor hardveres AntiAliasing is van benne.... :DDD
    Különben a monitor maga nagyon ízléses, a legvékonyabb kávájú szinte amit eddig láttam, kontrasztos, nagyon jó fényereje van, beépített USB hubbal a talpban, jó ergonómia, szinte tökéletes. Kicsit egyenetlen a háttérvilágítása, meg nem dönthető túl nagy tartományban. Ennyit röviden, a cikkben részletesen ki lesz vesézve a cuccos.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák