Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nofene

    aktív tag

    válasz HERR Z #9 üzenetére

    szerintem nics az a fanatikus akinek az IDE jobban számítana mint a számolási teljesítmény Már, hogy a fenébe ne lenne! Nekem nem éri meg az a plusz 8-10% esetekben 2-3%, hogy vinyóról vinyóra másoláskor aludjak mert olyan lassú, azért az a natív SATA is jó (a mostani 865PE lapom SATA-ja tetű lassú a KV7hez képest) Szal az az 1 pozitívum a Soundstorm (de az is igazából digitális vagy optikai kapcsolattal hozzákötött erősítővel mutatja meg magát, ha csak rádugsz 2 hangfalat akkor mind1).

  • Keitaro

    addikt

    válasz HERR Z #9 üzenetére

    csatlakozom nofene véleményéhez, szerintem pont az a fanatikus aki sok esetben 2-3%-os memóriasebesség többlet miatt tojik a stabilitásra, IDE gondokra, natív SATA-ra, drivergondokra, ált jobb hangchipre stb stb (SS elég kevés helyen van, és ott is állt valami ratyi Realtec codec-el)

    szóval...

    Sok nf2-vel volt dolgom és jópár KT400-al és 600-al.

    Eddig 1 azaz egy darab nf2-vel nem szívtam abszolút semmit.. (yo az idéje lehetne gyorsabb, de legalább gondok nincsenek...)
    (btw én Epox párti vagyok, de ez itt a reklám helye egy Chaintech 7NJS Zenith volt akivel nem voltak gondok, de annyiért ne is legyenek :DDD)

Aktív témák