Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz dabadab #23 üzenetére

    Nem igaz hogy heti egy-két vonatozás miatt ilyet kell vennie valakinek. Lehet hogy totál beszűkült vagyok, de személy szerint cikinek tartom ha valaki nem képes heti 4 órát (nem egyhuzamban persze) képernyő nélkül, olvasással, alvással, zene- vagy rádióhallgatással, seggvakarással, akármivel átvészelni. Persze ha valaki az olvasást eleve méltatlanul korszerűtlen, és túl megerőltető szórakozásnak tartja, azoktól itt és most bocs. Ha meg naponta ingázol, ez a készülék akkor sem megoldás a problémádra, gondolj csak bele: legalább 50-60 km-ről kell bejárnod dolgozni, hogy (reggel meg este két részletben) meg tudj nézni egy filmet. Ja és nem árt ha otthon van a ládafiában jópárszáz dvd-d, különben pár hetente végig kell nézned mindig ugyanazokat, ne mondja már nekem senki hogy az sokkal szórakoztatóbb mint kibámulni az ablakon. Vagy minden reggel azzal indítasz hogy mégy a dvd-kölcsönzőbe (ami nyilván a szomszédban van) és minden hónapban tízezreket versz el filmekre hogy ne kelljen tévé nélkül maradnod még a vonaton sem? (mert ugye divX-et nem vetít a készülék, és amúgy is ugye nem kalózfilmek játszására készülnek ezek a kütyük). És akkor cipelheted magaddal minden nap a gépet, biztos jó nagy táskád van.
    Akárhogy is erőlködöm, nem látom hogy egy ilyen ketyerét értelmes lenne beszerezni direkt erre a célra. Ha amúgy van valami más, praktikus haszna is, akkor persze, néha meg lehet nézni egy-egy filmet akár a vonaton is, de hogy elsősorban erre legyen jó, ennyiért, az szvsz abszurdum.
    Ja, ha én nem is vonatozom minden áldott nap órákat, van nagyon közeli barátném, aki 14 éves kora óta minden reggel közel másfél órát utazott a gimibe, és aztán délután ugyanennyit vissza (lehet számolgatni!), azóta pedig ugyanezt teszi a munkahelyére, és furcsamód nem ártott meg neki a képernyőtlenség.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák