Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagydee

    tag

    válasz csiga997 #10 üzenetére

    szerintem ez akkor is inkább a parasztvakítás kategória...

    idézet a cisco-tól:

    ''Increased Accuracy---The Cisco Wireless Location Appliance uses the Cisco Systems® patent-pending RF fingerprinting technology to determine the location of wireless devices. Cisco has the only WLAN infrastructure that correlates known RF characteristics of a building (for example, multipath or attenuation) with real-time user information to track mobile devices to within a few meters.''

    tehát ismerni kell az épület karakterisztikáját és akkor néhány méter...
    (ha valamit nem jól állítunk be, akkor gondolom meg néhány 10 méter... :F

    de ez a kedvencem...:

    ''Scalability---With the Cisco Wireless Location Appliance, thousands of wireless clients and Wi-Fi tags can be tracked simultaneously, helping ensure that location services can be applied to an entire enterprise environment.''

    lehet, hogy csak én nem tudok távlatokban gondolkozni, de a ''wifi eszközök ezrei'' nekem még nyugaton is kissé túlzásnak számít...:F

    ''Flexibility---Cisco offers the only WLAN system that can track 802.11 clients, such as a laptop or PDA, alongside other, non-Wi-Fi mobile devices equipped with active radio frequency identification (RFID) tags (tags supplied by Cisco partners). This helps IT staff track any mobile item.''

    persze, ha mindenre WiFi-RFID elemelket ragasztok, akkor összejöhet több ezer eszköz... :F

    nekem akkor is az az érzésem (most hogy az angolt is elolvastam, meg főleg), hogy a cicso csinált egy eszközt, amibe mindent belerakott, persze túl is méretezte, mint az oroszok a videót..., de igazából ő sem tudja mire is kéne használni...

    persze, lehet csak én vagyok szűklátókörű...:F

    mod: a hivatkozás lemaradt...
    Bővebben: link

    [Szerkesztve]

    Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

Új hozzászólás Aktív témák