Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    A gyors fekete-fehér (sic) nyomtatás elírás. Azt más nyomtatók is külön csinálják, gyorsan. Ebben a nyomtatóban a gyors színes nyomtatás a kunszt a tandemnek köszönhetően. (Ez csinál percenként 20 feketét és 20 színeset, egy HP CLJ 2550 pedig 19-et ill. 4-et. Vajon a 19 helyetti 20 a gyors, vagy a 4 helyetti 20?)

    A reklámprospektusokból szedett marketingrizsa még bocsánatos bűn lehet egy bemutató cikkben, bár ilyenkor felvetődik a cikk alá írt (X) hiánya. De nem tudom hova tenni, hogy még egy apróságot sem sikerült összeszedni, ami nem teszik. ''Minden natyon szep, minden natyon jó, mindennel natyon meg fatyok elegedve.'' Ha ennyire rózsaszín a kép, akkor miért csak ''Teszett'' és miért nem ''Ajánlott'' vagy ''Különösen ajánlott''? És ha kapni olcsóbban is színes lézert (akár bruttó 75-ért), akkor a 212 miért ''Viszonylag olcsó''?

    [Kellene hüvelykujjat lefelé fordító smiley is.]

    A tej élet, erő, egészség.

  • joghurt

    addikt

    válasz janpotocki #6 üzenetére

    Első oldal, 3.-4. bekezdés, példál. Nem számértékek, hanem mondatok.

    Elég egyszerűen lehet felróni a reklámszagúra sikerült bevezetőt a ''csak legkisebb'' plecsnivel együtt: úgy, hogy a cikkből nem érződik, mivel is érdemelte ki.

    Nem mondom, hogy kidobnám, ha nyernék egyet (inkább eladnám :DDD ), de azért nem akkora durranás. Ennek az árnak a 2/3-áért nyomtat percenként 16 oldalt színesen egy HP CLJ 3550, ami még a JetDirect bővítéssel együtt is olcsóbb ennél. Félreértés ne essék: utálom a HP-t, mint a szart, de ennek miértje külön sztori. Azért velük példálózom, mert most épp ilyen katalógus van kéznél.

    De hogy legyen konkrét javaslatom is arra, amit a ''Nem tetszett''-hez lehetne írni: A szövegben említitek, hogy dobbal együtt megy a tonercsere, ami drágítja a bulit. Szintén nem pirospontos a zajszintje sem.

    A tej élet, erő, egészség.

  • joghurt

    addikt

    válasz rudi #9 üzenetére

    Erre írtam, hogy még JetDirecttel is olcsóbb. Hálózat nélkül (3550) bruttó 140, hálózattal (3550N) bruttó 150. Havi terhelhetősége 45000 lap, nem sokkal marad el a magicolor 5430DL-tól. Bővebben: link

    De csak példának hoztam fel, hogy annyira nem kell hanyattesni ettől a nyomtatótól. Írtam már, hogy utálom a HP-t. Hadd ne kelljen már végignéznem az összes típusukat, hogy megkeressem az 5430DL tökéletes kiváltóját.

    Mod: OFF

    [Szerkesztve]

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák