Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKing

    tag

    Hát...Eddig egy Nova Microptik Pro tulajdonosa voltam, ami igazán beváltotta a reményeimet, mivel Microsoft Laser Mouse 6000-et használok...Kitűnő és halálpontos mozgást tesz lehetővé. Egy bajom volt vele.. hogy a felület műanyag, ezért a kezem nem mindig csúszott rajta jól.
    Így aztán ma vettem egy Qck Mini-t, remélve hogy a textilen majd jobb lesz a helyzet. De nem volt nagy öröm, amint bedobtam a Laser mouse 6000 alá...ugyanis egyenes vonalon lehetetlen vele mozogni. Egyszerűen össze vissza ugrál a mutató. Paintben teszteltem, a régi paddal nyíl egyenes vonalat húztam marha gyorsan, ezzel a QCK-val meg ugyanolyan sebességgel kb egy olyan vonalat mint egy EKG...

    Nagyon csalódott vagyok, node felkerestem a Qck honlapját, ahol a FAQ azt írja hogy régebbi lézeres egerek nem jól viselkednek a padjaikon...Node a meglepetés akkor jött, amikor látom, hogy a QCK értékesít ugyanilyen padot csomagban Microsoft Laser Mouse 6000-el együtt...
    Akkor most mi is van?

    Szóval ha engem kérdeznek, akkor Nova Raider, mert hasonlóan nagy pontosságú mint az enyém, és még nagy is
    Így hát QCK-val lesz ami lesz, de én maradok a régi Nova-nál...

    Megjegyzem, hogy nem lézeres optikai egérnek nincs problémája a paddal, ki lett próbálva. De mivel a Qck minden egér alá ajánlja, így sajnos elszállt a bizalmam feléjük...

Új hozzászólás Aktív témák